Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik már 3. napja a mensim,...

Késik már 3. napja a mensim, csak enyhén barnázgatok, néha fájdogál a hasam de csak minimálisan, más tünetem nincs. Azért fura mert mindig pontosan 28 napra szokott megjönni vagy 1-2 nappal előtte. Szerintetek terhes lehetek? Vagy mi miatt késhet?

Figyelt kérdés
Amugy megszakítással védekezünk, a párom 36 éves, soha nem szokott elmenni bennem, nagyon vigyázik. Vagy akkor is van minimális esély? Nem tervezünk csak jövőre babát.
2010. jan. 30. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj,és okosabb leszel.
2010. jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A megszakitás egyáltalán nem biztos, tehét lehetsz terhes. A legcélszerübb, ha veszel egy tesztet, vagy elmégy orvoshoz - de szerintem várj még egy hetet, hátha csak késik.
2010. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes, úgyhogy tesztelj.
2010. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddig válaszolóknak. Ha hétfőig nem jön meg veszek tesztet. Még mindig nem érzek semmi mensis tünetet,ilyen még nem volt velem,már régen görcsölnöm "kellene".Viszont szerintem a barnás folyás sem normális dolog. Szerintetek?
2010. jan. 30. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A barnás folyás a beágyazódás jele is lehet! Tesztelj majd, mert lehetsz babás is!
2010. jan. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megjött ma reggelre.úgyhogy ez már tuti nem baba.Köszi a hsz-okat!:)
2010. jan. 31. 08:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom..:(
2010. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!