Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13 nappal aktus utan mar...

13 nappal aktus utan mar erdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
Teszteltem ma, es negativ. Ami amugy nem baj, m nem akarunk gyereket.
2014. nov. 28. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
ismételd meg 10 nap múlva, ha addig nem jön meg.
2014. nov. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem picit korán ellőtted. Nem biztos hogy terhes vagy, de azért szerintem a biztonság kedvéért ismételd meg pár nap múlva.
2014. nov. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Dec 10re varom, azert csinaltam meg mar most.
2014. nov. 28. 09:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit korai volt, szerintem. Ha dec. 10-re várod akkor tesztelj tizedikén, ha addig nem jön meg.
2014. nov. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem ertem...dec 10re várod, akkor most van kb ovud...két hete menstrualtal ma 28naposak a ciklusaid! Ovu teszteltél ma v terhességi? Mert azt nem irod le...
2014. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ovuláció (peteeres) a ciklus közepén van! Elotte utana 1-2nappal esélyes a megfoganas, volt vmi ovu tünteted h te 12nappal mensi elott tesztelsz? Vkinek meg mensi napján se mutatja ki teszt...ha 28naposak a ciklusaid akkor max az ovu teszted lesz mostansag pozitiv!
2014. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem teljesen mindegy, mit számolsz ki ovulációs időpontnak feltételezett 28 napos ciklus szerint?


13 nappal van az aktus után, tehát max 5 napja lehet termékeny petesejtje, ami 5 nap alatt kb beágyazódna és legyen még 4 nap arra, hogy a 25 egységes hcg szintet elérje, mivel naponta duplázódik. aktus után 13 nappal simán esélyes lehet a pozitív teszt akkor is, ha fogalma sincs mikor volt az ovulációja, de terhes.

2014. nov. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, te kapisgalod az lényeget!:))) szóval a helyzet: NOv 14en voltunk egyutt, es mintha hibás lett volna a gumi. A ciklusaim 35-37 naposak, peteeresem elvileg most szerdán volt. Dec 10rn kene megjonnie, ami meg elég messze van, ezért teszteltem mar most.
2014. nov. 29. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!