Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba okozhatja vagy valami...

Baba okozhatja vagy valami fránya vírus?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Napok óta hányingerem van, kisebb-nagyobb megszakításokkal. Nem tudom mire vélni, mert nem vagyok egy hányós típus, de a babát meg még nem lenne korai ilyen hamar megérezni? Még van pár napom a tesztig, nem akarok idő előtt tesztelni, inkább a "biztosra" szeretnék menni. Egész nap émelygek, hányingerem van, de nagyon, mellem érzékeny, folyamatosan álmos vagyok és a fejem is fájdogál. Szerintetek a baba okozhatja a tüneteket vagy csak valami vírus?

Megnéznétek a görbémet?

[link]

Köszönöm a válaszokat!!! :)



2014. nov. 28. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia,

Görbékhez nem értek,ezért nem is néztem meg.

De, nekem is pont ilyen tüneteim voltak,mint Neked.

nemvárt előtt 4 nappal csináltam egy tesztet és az már nagyon halványan kimutatta. aztán nemvárt előtt 3 nappal is csináltam egyet és ott már erősebb volt a két csík.

azért teszteltem ilyen korán,mert tudni szerettem volna mi a bajom, vírus vagy baba?

jelentem a vírusom egy baba lett :)

sok sikert és nagyon várom Tőled a híreket!!

drukkolok!

2014. nov. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Nem merek tesztelni...
2014. nov. 28. 18:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Én biztos voltam benne, lelkem mélyén,h baba miatt vagyok rosszul! és bejött!

mikorra nem várod pontosan??

első voltam.

2014. nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem pontosak a ciklusaim, 30.-ra, de ha a pémtől nezem akkor 2.-a 3.-a...fogalmam sincs mikor teszteljek! Xepil tesztem van csak itthon, allitolag az nem valami érzékeny..
2014. nov. 28. 20:09
 5/9 anonim ***** válasza:
mi lett veled??
2014. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megjött ma reggel :(
2014. dec. 3. 19:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon nagyon sajnálom :( :(
2014. dec. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Majd ebben a hónapban sikerül :)
2014. dec. 4. 08:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazad van!! Csak pozitívan...szó szerint!!!! nagyon várom a híreket és drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!
2014. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!