Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan működik a donor sperma...

Hogyan működik a donor sperma inszeminációval?

Figyelt kérdés
csak lombikom volt eddig,párom azoospermiás,és a doki a donort ajánlotta.valami olyasmit is mondott hogy othon probálkozunk majd a donor spermával...erről ki mit tud?

2014. nov. 28. 19:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A dokid egy hülye. A donor spermával nem lehet otthon játszani. Azt az inszemes intézetbe küldik el. Miért kell donor. Biopsziában sem volt spermium?
2014. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

:D ez jó..mondjuk mi sem értettük hogy mit beszél.

de volt már 2 biopszia.a legutobbiba volt mozgó spermium,frissen lombikoztunk de nem maradt meg.nagyon gyengék a katonái.

2014. nov. 28. 20:56
 3/16 anonim ***** válasza:

sajat donorral; lehet otthon is probalkozni de ez teljessen illegalis olyan mintha lefekudnel megegyezes utan a szomszedal.

Sok buktatoja van de olcso.

tehat kerestek egy donort itt felenk a ferj testveret unokatestveret szoktak felkerni azert hogy a szuletett baba a ferj vervonalabol legyen.

A baratnomeknel igy szuletett baba.

Igy kell: donort felkered o elmegy egy STD tesztre es szol a felesegenek o is beleegyezik majd 4 megbeszelitek.

A donor a peteresed elott 2-3 nappal hozza at a spermiumot majd ezt te a ferjed segitsegevel egy egyszeru fecskendo es kis rugalmas muanyag csovecskevel a huvelyedbe viszed be majd 30 perc fekve maradsz.

Ezt 3 naponta ismetelitek kb 3-6 honap mire teherbe esel.

Sok sikert

2014. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi hogy le irtad.sajnos párom egyedül van mint a kis ujja.nincs családja.igy nekünk csak a bankos donor jöhet szóba.
2014. nov. 28. 21:31
 5/16 anonim ***** válasza:
Magyarorszagon nem tudom hogy mukodik itt tilos az anonim donor igy tobb eves varolista van a donorbankra igy itt a leggyakoribb az ismeros donor.
2014. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha van benne mozgó akkor próbálkozzatok. Veled minden rendben. A páromnak borzalmas volt a bioptátuma 1-1 helyben mozgó volt benne. Soha nem volt 1nél több osztódó embriónk (pontosabban 8ból egyszer de mind leállt). A 4. lombik még is sikerült és van egy gyönyörű 3,5 éves fiunk, aki a mienk, nem csak az enyém.
2014. nov. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó..Nekünk donor babánk van, és Ő is a mienk.Nem kevésbé apja, és nem kevésbé jó apja a párom, mintha biológiailag az Övé volna, ezt bizton állíthatom...Kedves kérdező, én sok inszemet végig csináltam donorral, de ilyet még nem hallottam..Szerintem totál hülyeség hogy otthoni környezetben, orvos nélkül ez lehetséges, de elfogadom ha valaki így esett teherbe, csak picit bizar..
2014. nov. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
Én nagyon tisztelem azt, aki teljesen eltudja fogadni, hogy a párja mástól lesz terhes és másnak szül gyereket és azt a nőt is aki bevállalja, hogy egy vadidegen embernek szül. Komolyan. Számomra/számunkra ez teljesen elkézelhetetlen.
2014. nov. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vadidegennek szül..A férjének, és magának szül..Így egy család, és kerek az egész..Mikor megtudtuk hogy a férjemnek nem lehet gyereke, és ő ezt a megoldást választotta, olyan hálát éreztem amit nem lehet elmondani..Szerintem hihetetlen jellemre vall ha valaki ezt bevállalja, és elfogadja..A férjem felé érzett szerelmem, és tiszteletem napról napra nő..Mikor meglátom a gyermekével játszani nagyon szerencsés embernek tartom magam hogy ők a családom, és nem bánom hogy így alakult..Szerintem nem kell sajnálni azokat akik így vállalnak gyermeket, mert a boldogság nem ezen múlik..
2014. nov. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi hogy irtatok gratulálok annak akinek sikerült. Biztato hogy sikerült azoospermiásan is a 6 osnak gratulálok.nekünk 2 lombikra van még lehetőség. Persz jo lenne saját baba megteszünk érte mindent.
2014. nov. 29. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!