Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minek lehet ez a jele?

Minek lehet ez a jele?

Figyelt kérdés

Pecsételő vérzésem volt, alig tényleg csak pár csepp, aztán semmi. Azt olvastam hogy ez a beágyazódás jele, ami miatt meg is lepődtem mivel a barátommal rendesen védekezünk. Párszor aktus előtt beteszi gumi nélkül de az nem tart hosszadalmasabb ideig, és aztán fel is vesszük a gumit. Ezért nem is érten, hogy ez miért volt most.

Esetleg lehet-e ez más dolognak a jele, vagy mindenképpen beágyazódás volt?



2014. nov. 29. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Soha mem ertettem az ilyen jellegu kerdeseket, hogy mi kik vaggunk hogy megtudjuk neked mondani azt hogy igen beagyazodas vagy bocsi de ez nem beagyazodas!

1 sorban is ilyen panaszal kell nodokihoz fordulni

2 ha kesik a menstruacio akkor tesztelj

3csak tippelni lehet ebben az esetben de ez olyan kint az 5os lotto vagy be jon vagy nem

Lehet hormon problema akkar egy huvelyi baci akkar beagyazodas stb millio1 tipp lehetseges.

ha problemad van erdemesebb orvosshoz fordulni.


Nem bantani akarlak csak fel hivni figyelmedet bar mi noi problem felmerul erdemesebb orvossal megnezetni magadat. Ha terhes vagy sem fogjuk tudni most megmondani, mert valakinek ez volt az elso terhessegi jele es van akinek ez semmit sem jelentett.

meg mielott panikba, vagy boldogsagban esnel elotte varj turelemel. Kivanom hogy alakuljon a szived kivansaga szerint😊sok szerencset.

2014. nov. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt kevés az információ. Nem mindegy, hány naposak a ciklusaid?Rendszeres-e a menzeszed? Hányadik ciklusnapon volt a pecsételés? Van-e más tünet? Pl. Fájdalmas vizelés, alhasi fájdalom? Ha a pecsételést megelőző napin is volt aktus, akár egy kisebb sérülés is okozhat pecsételő vérzést. Néhány nőnél az ovuláció idején is jelentkezik pár csepp vér.


Másrészt viszont amennyiben gumi nélkül közösültök - teljesen mindegy, hogy csak 1 percig- bár igen kicsi a valószínűsége, de mindig fennáll a teherbeesés esélye.


Szóval nem biztos, hogy beágyazódási vérzés volt, de előfordulhat.

2014. nov. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem kell megkövezni szegényt mert elfelejtett oda írni vmit. ha úgy van a kommentelő úgyis rákérdez. nem érted az ilyen kérdéseket? pont az ilyen és ehhez hasonló kérdések helye ez a témakör..mert lehet,hogy 10-ből 3 emnbernek van tapasztalata ezzel kapcsolatban és ha mondjuk nincs most lehetősége orvoshoz fordulni legalább vmilyen szinten megnyugszik attól a választól amit kap. nyilván itt nem a kioktató válaszokért ír az ember. 50 %-ot adnék a beágyazódásnak. Lehet 1000 oka. Nagyon enyhe felfázás aminek nem tapasztalod még a tüneteit. stressz,esetleg olyan életmód ami nem tetszik most éppen a szervezetednek. Nekem pl. pár éve elkezdte azt játszani,hogy megjött a tél és késett 2 hetet. aztán tavasszal meg mintha mi sem történt volna,óramű pontossággal jött meg. Nekem nem volt jele a beágyazódásnak. A késésből tudtam meg,hogy babám lesz,de próbálkoztunk is vele. Nem javaslom,hogy ha csak gumit használtok,hogy anélkül egy kis időre is betegye,mert sosem tudhatod...
2014. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az összes választ :)...sjanos még nem állt be a ciklusom ami miatt már intézzük is az orvost ugyanis már elmúltam 18....mindenképpen elmegyek orvoshoz, márcsak emiatt is....fájdalmaim nem voltak, azóta sincsenek, csak simán elkezdett vérezni.

A sérülést azt valószínűnek tartom, de még sohasem sikerült úgy felsérteni engem, hogy ez történjen...mindenesetre majd az orvos megmondja a tutit, de nagyon remélem, hogy nem lesz semmi komolyabb probléma

2014. dec. 1. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
bizony jobb ha lát egy doki. jobb félni mint megijedni.
2014. dec. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!