Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érezhetem a beágyazódást, ha...

Érezhetem a beágyazódást, ha 6 napja voltunk együtt a párommal?

Figyelt kérdés
Vasárnap voltunk együtt a párommal (előtte óvszerrel védekeztünk), valamikor jövő héten kellene megjönnie, sajnos nem tudom pontosan mikor, mert 26-40 naposak a ciklusaim. A kérdésem az, hogy tegnap és ma már érezhetem a beágyazódást? Volt valakinek ilyen?

2014. nov. 29. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az később kezdődik csak, 9-10 nappal az aktus után.
2014. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Ne írjatok hülyeséget, nem mindenkinek kezdődik olyan későn a beágyazódás. Én is éreztem a 6. naptól kezdve a hasszurkát, olyan határozottan, hogy nem hagyott nyugodni, hogy van valami, és a 10. napon pozitívat is teszteltem, tehát tuti nem akkor kezdődött el ugyebár... Van, akinek korábban beágyazódik, nem vagyunk egyformák. Szóval magamból kiindulva igen, érezheted.
2014. nov. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát valószínűleg meg fog jönni. Görcsöl a hasam, és már barnázom is. :( Köszi a válaszokat!
2014. nov. 29. 22:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Tényleg megjött. Érdekes az emberi agy... Képes ugyanazokat az érzéseket teljesen máshogy felfogni, mint az előző hónapban.
2014. dec. 1. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom :( viszont az, hogy mensi előtt napokig barnázol, nagyon nem jó, progeszteronhiányra utal, azzal meg nemigen fog összejönni a baba, vagy csak marha nehezen, és sanszos lesz a vetélés, úgyhogy első körben én ezt rakatnám rendbe a helyedben! Sok sikert!

3-as

2014. dec. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Tudom, hogy nem túl jó, hogy barnázom. Van egy sor nőgyógyászati problémám sajnos. A doki, akihez járok, azt javasolta, hogy nézzük meg, teherbe tudok-e esni. Ha fél év alatt nem sikerül, akkor elkezdjük rendbe tenni. A helyzet az, ha nem esem teherbe, meg kell, hogy műtsenek, ezért a barnázás a legkevesebb...:/
2014. dec. 2. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!