Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! 17. -én voltam együtt...

Lányok! 17. -én voltam együtt a párommal, ami mint utóbb kiderült egybeesett a Jónás-napommal. Tegnap "barnázás", ma szintén. Lehet babás vagyok? Tesztelhetek már, hogy kiderüljön?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod? Ha türelmes vagy, akkor én megvárnám, hogy késsen és utána csinálnám meg a tesztet, de ha nagyon türelmetlen vagy, és van fölösleges teszt, akkor csinálj egyet, hátha már kimutatja. De készülj fel, hogy még akkor sem biztos, hogy van elég hcg a szervezetedben, ha ott a pocaklakó, ezért ha negatív, akkor tessék megvárni a késést, és újra tesztelni. Drukkolok, hogy ott legyen az a baba:)
2010. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikorra nem várod?Ha barnázol az inkább mensi lesz...

Ha kimarad a vérzésed,akkor érdemes tesztet csinálni.

2010. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyébként pedíg magán Jónás napon már nem szabad együtt lenni,csak Jónás nap elött abban a három napban vagy fogékony.

utolsó voltam:)

2010. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!