Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztemet?

Megnéznétek a tesztemet?

Figyelt kérdés
Ti is látjátok halványan? Bocsi, ne tévesszen meg, hogy fejjel lefelé tartom a tesztet.

2014. dec. 1. 23:32
 1/10 A kérdező kommentje:
2014. dec. 1. 23:33
 2/10 A kérdező kommentje:
2014. dec. 1. 23:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem látom :-(
2014. dec. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valami kis "izé" van ott halványan, de mivel ez már egy szétszedett teszt, így nem sokat ér.

Ami pozitív, azt nem kell szétszedni és nagyítóval bogarászni, ha rettentő halvány is, de egyértelmű.

2014. dec. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen de azért szedtem szét mert az üvegen volt egy nagy karc amitől nem látszott..De élőben jobban látszik és halvány rózsaszín..
2014. dec. 1. 23:50
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy pozi de viszont teljesen negatívnak sem mondanám..Csináltam már pár tesztet amióta élek és ha nega volt akk fehérség..
2014. dec. 1. 23:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is azért írtam,h. van ott az az izé, de így biztosra nem mondanám, bár az tény, anno mániákus tesztelgető voltam, iszonyat sok tesztet elpisiltem már élete,ben míg vártunk a babára és soha, de soha nem volt még halványan se rózsaszín, a szellemcsíkok mind szürkések voltak.

Amikor viszont pozitív lett, akkor a legelső halvány is egyértelmű volt.

Legokosabb, ha 1-2 nap múlva megismétled a tesztet.

2014. dec. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én látok egy halvány csíkot! De meg nem mondom hogy babás csík e! Tesztelj holnap reggel is.
2014. dec. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szellemcsík.

Egyszer egy dokim azt mondta, hogy a pozitív teszten két jól látható csíknak kell lennie. Még akkor is, ha csak halványan.

2014. dec. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez negatív. Ismételd meg pár nap múlva. Nálam a pozitív kb. 5 mp alatt kijött és nagyon erősen. Mindkét gyerkőcnél. Szóval szerintem még ha halvány is, annak egyértelműen kell látszania. Az ilyen alig észrevehető csíkok viszont akkor is kijöhetnek, ha túl sokat hagytad állni a tesztet. Az meg már nem érvényes.
2014. dec. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!