Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van rajta 2. csík?

Szerintetek van rajta 2. csík?

Figyelt kérdés
Ma délutáni teszt

2014. dec. 2. 17:22
 1/9 A kérdező kommentje:
2014. dec. 2. 17:23
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mintha mutatóban ott lenne valami irtó halvány, de szerintem lehet hogy csak a fény ahogy tükröződik. Te élőben hogy látod? hogy állsz a ciklusoddal ? késik már ? vagy még csak most kell majd megjönnie? Mert nem mindegy !


N.

2014. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen késik egy pár napja.. látom élőben igen
2014. dec. 2. 17:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem látok 2 csíkot!Meg a reggeli vizeletből csinálj tesztett az erősebb!
2014. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

N. vagyok, igen mindenképp reggeliből csinálj egyet, ha ezen van is rettentő halvány csík akkor azon már ugyan még halvány, de nem rettentő halvány csíknak ki kell jönnie.

Sok sikert ,

ird meg mi lett az eredmény!

Én is holnap reggel tesztelek( ha addig nem jön meg ). Izguljunk együtt.

2014. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :( drukkolok neked!:)
2014. dec. 2. 17:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elmúlt fél évben legalább 4 ilyen tesztem volt az utolsó ma de sajnos ez negatív.Ugyanez a teszt,az csak száradási csík bár kívánom hogy ne legyen igazam!Csinálj még egyet de más fajta teszttel.
2014. dec. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi ujság kérdező?
2014. dec. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Teszteltem, az is halvány lett.. sem teljesen negának sem pozinak nem mondható :( holnap doki majd írok!
2014. dec. 4. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!