Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S Hol tudnék utrogestánt...

S. O. S Hol tudnék utrogestánt rendelni?

Figyelt kérdés
Már a környék minden patikáját felhívtam de sehol sincsen és nagyon kellene!!! Mikortól lehet újra kapni??? Miért csinálják ezt azokkal akik ezt használják :( Ha valaki tudna adni olyan oldalt ahonnan rendelni lehet az szuper lenne!
2014. dec. 3. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Az utrogestan vényköteles, nem fogod tudni megrendelni.
2014. dec. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2014. dec. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Első, a receptjét hiába rágja el szerencsétlen... felírják, de hiánycikk, hetek óta panaszkodnak a kismamák országszerte. Én Duphastonos voltam az első trimeszterben végig, ugyan abból a célból (progipótlás pecsételés miatt). A helyetekben megkérdezném a dokimat az esetleges gyógyszer helyettesítésről.
2014. dec. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Balassagyarmati vagyok.

Tudom hogy vényköteles de ha drágább is lenne rendelni akkor is kifizetni mert kell. A Duphastonos gyengébb az utrónál :(

2014. dec. 3. 12:33
 5/12 anonim válasza:
szegeden 4 héttel ezelőtt mondták hogy hiánycikk, de csak a hüvelykapszulája, a simát be tudtam szerezni.
2014. dec. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és ezt nyilvánvalóan én is tudom. Gyógyszert venni azonban nem hivatalos forrásból eszméletlen nagy felelőtlenség. Orvos vagyok, számtalanszor találkozunk olyannal, hogy az innen-onnan összekapart gyógyszer abszolút nem az volt, amit a jószándékú beteg be akart szerezni. Ha kiírták, de nincs, akkor az orvoshoz kell visszamenni, és érdeklődni a lehetőségekről, esetleg injekciós proegszteronpótlásról. De nem ez az útja.
2014. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves első. Nem illegálisan szeretném beszerezni! Csak háta valaki tudja hogy hol tudnám beszerezni.Ha a neten valahol le tudnám foglalni természetesen elvinném a receptet is. Az orvost nem egyszerű elérni mert közvetlen vele nem lehet beszélni. Azért nem utaznék 100 km hogy beszélni tudjak vele. Ha más nem lesz elmegyek a körzeti orvoshoz és nála megpróbálok mást íratni.

Köszönöm a segítséget!

2014. dec. 3. 14:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, gyártási hiba van, nem lehet tudni, mikor lehet újra kapni majd...

Ezt találtam:

[link]


Nekem a Pharmafutárt ajánlották, ők külföldről egy nap alatt behoznak bármit, viszont vmi 20 euróba kerül.

Hátha ez a gyógyszerszállító segít... Végül is még egy-két helyen fellelhető az országban az Utro, de egyre kevesebb helyen, ahogy látom a kérdéseket... :(

2014. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Háziorvos nem írhat ki ilyeneket! Ha tudsz nőgyógyásszal íratni, próbáld meg a crinone gélt! Igaz támogatva is 9000 ft, de ugyan olyan jó mint az utro!
2014. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
tegnap este 6 dobozzal váltottam ki a tesco extra gyógyszertárában.
2014. dec. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!