Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 31 napon vagyok, a 29. napon...

31 napon vagyok, a 29. napon negatívat teszteltem de még mindig nem jött meg. Már 4 napja mindjárt megjön érzésem van, úgy érzem állandóan mintha fullra tele lenne a hasam, kicsit feszülnek a melleim. Lehet még baba vagy? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Teljesen száraz vagyok, semmilyen folyásom nincs. Nagyon levertnek érzem magam és szédülök.
2010. jan. 31. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Amíg meg nem jön, van remény.


tesztelni bármikor érdemes, a HCG mennyisége kétnaponta megduplázódik terhesség esetén. Azaz ha tegbapelőtt épp nem mutatta ki a teszt, akkor holnap már épp kimutathatja.

2010. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mikor kellett volna megjönnie?

Megy a drukk,hogy hamarosan pozitívat teszteljél,míg nem jön meg van remény!!!

Írj majd ha csináltál újra tesztet és,hogy mi lett!!!

2010. jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Csináltál másik tesztet?Hogy vagy,mi újság van veled?

2010. febr. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csináltam megint tesztet, és halványan de OTT A CSÍK!!!! Nagyon boldog vagyok!
2010. febr. 2. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Jújj de jó!:-)Halvány csík is csík!!!!Akkor még halkan de annál nagyobb szeretettel Gratulálok!!!!Írd meg légyszi ha voltál orvosnál,hogy mi újság van!

Puszi Ági(utolsó voltam)

2010. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!