Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka a vérzésnek?

Mi lehet az oka a vérzésnek?

Figyelt kérdés
Egy év sikertelen próbálkozás után egy időre felfüggesztettük a babaprojektet.Nem hőmérőzök és főleg nem görcsölök a dolgon.Próbálok úgy gondolkodni,hogy jön a baba ha akar.Nagyon jól esik ez a kis a nyugi.És itt jön a de...A ciklusom 20.napján járok,tegnap este szeretkeztünk a párommal,és utána pecsételő vérzésem volt.Nem járt fájdalommal,és hamar el is múlt.Az orvosommal csak telefonon tudtam értekezni,és azt mondta nyugodjak meg,ez lehet a beágyazódás jele is.Őszintén szólva én erről még nem hallottam,és kételkedem.Szerintetek mi lehet az oka?Találkozott már valaki ilyennel?A válaszoket előre is köszönöm.
2007. okt. 27. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet kicsi vérzés a beágyazódás jele!

Várd meg a ciklus végét,lehet hogy már nem is lesz mensid!:D

2007. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Eggyete´rtek az elöttem szólóval.Nem sürün,de lehet jele a bea´gyazódásnak a vérzés.Nyugodj meg,és ha kimarad a mensid,tuti,hogy terhes vagy.

Szorítok.

28hetes kismama.

2007. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!