Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a jelek lehetnek terhessé...

Klaudia123094 kérdése:

Ezek a jelek lehetnek terhesség előjelei is? Általában mindig késik a menzeszem . De volt amikor 1-2 hónap után megjött! Most 2 hónapja nem jött meg és iszonyatosan fájnak a melleim illetve a hátam és hasam is! Eddig ha késett nem fájt semmim!

Figyelt kérdés

2014. dec. 10. 09:51
 1/7 anonim válasza:
Ezek a menzesz elojelei!
2014. dec. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez tuti ebola.
2014. dec. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akár az is lehet,de miért nem csinálsz egy tesztet?
2014. dec. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 hónapja nem jött meg!Tesztett csinálhatál volna már!Nekem mielött meg szokott jönni a mellem szokott viszkedni vagy derekam,görcs.Mióta fog.tabit szedek semmit tünet nincs.De ha tényleg Ennyire össze vissza jön meg Menj el nődokihoz ír olyan gyógyszert ami beállítja vagy fog.tabit ír.Így nehez számolható ki az,hogy mikor tudsz teherbe esni!
2014. dec. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt nem csináltál tesztet??? Miért nem???
2014. dec. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyire rendszertelen menstruáció mögött hormonzavar áll. Inzulinrezisztenciát, pcos-t, pajzsmirigyet nézettél már?

Lehetsz terhes és beteg is, teljesen lutri. Nekem betegség volt.

2014. dec. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szedtem fogamzás gátlót rendszeresen meg is jött a menzeszem! De majdnem trombozist kaptam a nőgyógyász pedig azt ajánlta hogy hagyjam abba! és nem szedem 8 hónapja!
2014. dec. 10. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!