Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » RUTINOS TESZTELŐK! A száradási...

RUTINOS TESZTELŐK! A száradási csík milyen? (többi lent)

Figyelt kérdés

A 11. dpon vagyok, és tudom, minek rohanni a teszteléssel mert csak szombatra nem várom. DE! Már napok óta bármit eszem mindentől gyomorsavam van, és ég a gyomrom ( tudom, hogy ez nem lehet tünet). Ezek mellett vannak más apróbb jelek amik utalhatnak beágyazódásra. Tesztet azért csináltam, mert nem akarok akármilyen gyógyszert bevenni. Viszont a gyógyszertárban sem volt 10es érzékenységű teszt ezért a 25ös X-epilt csináltam meg, ráadásul délután, ami tudom, hogy nem a legjobb időpont. Elég sokára mutatta ki a control zónában a csíkot, de az egész terület rózsaszín lett, a control zónában van egy erős rózsaszín csík, a teszt zónában a csík helyén pedig a control zónás csíkkal egyszerre jelent meg egy fehér de ugyanolyan széles csík. Ez lenne az a bizonyos száradási csík?

Jó hosszan leírtam, remélem érthető :)



2014. dec. 10. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb időpont a tesztelésre :)

Ha már nagyon izgulsz, akkor inkább reggel lett volna jó megcsinálni...

Ha fehér a csík akkor negatív a teszt, de semmi nincs veszve! Korán van még!

2014. dec. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, először elszíneződik az egész, aztán kitisztul és látható lesz az egy vagy két színes csík. A fehér csíkon van a reagens, ami hcg-től elszíneződne, ezt látod, mert ott más a csík anyaga. Ha pozi a teszt, akkor az is egyértelműen színessé válik, nem kell ablakra tenni, alulról megvilágítani, negatívba tenni a fotót, stb.
2014. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Mostmár teljesen kiszáradt, és tényleg csak egy csíkos.

Azért remélem, hogy pár nap múlva pozitívat is tudok majd tesztelni.

Nem mérek hőt és ovu tesztet sem csinálok, úgyhogy csak nagyjából tudom belőni, hogy mikor ovuláltam. Esetleg tudtok arról véleményt mondani, hogy ha a ciklus.hu szerint november 29én volt ovulációm és 30án voltunk együtt a férjemmel akkor az esélyes-e? A kalkulátorok szerint dec 1ig esélyes...

2014. dec. 10. 15:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen kalkulátorok számtanilag átlagolják a ciklusokat, nemigen lehet rá hagyatkozni, hacsak nem nagyon szabályosan ugyanolyan hosszúak mindig a ciklusaid. Nekem. pl. nem olyan, így a ciklus teljesen blőd időpontokat számol ovunak. :)


De nekem a hőmérőzés bejött amúgy, azt tudom ajánlani.

2014. dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Ha sokáig nem jön össze (amit remélem nem így lesz) akkor lehet én is kitanulom a hőmérőzés csínját-bínját, mivel most kezdtünk próbálkozni még nem akarok ennyire ráfeszülni a témára:)

Most is inkább csak türelmetlen vagyok :D

2014. dec. 10. 17:48
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt még elfelejtettem, hogy szabályosak a ciklusaim 26napra jön meg szinte mindig 1-2x fordul elő, hogy kitolódik 30-32napra. De a nyúlós nyákom megvolt 30án.

köszönöm a válaszokat!:)

2014. dec. 10. 17:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett, Kérdező?
2015. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!