Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk a párommal....

Babát szeretnénk a párommal. A fogamzásgátlót be kell szednem végig (mármint 1 levél) vagy közben is abbahagyhatom?

Figyelt kérdés
2014. dec. 10. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
hát ha babát akartok hagyd abba a gyógyszert
2014. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Akármikor abbahagyhatod, de a maradékot dobd ki!
2014. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már csak 3 db van vissza. Én olyat szedek ami között amúgy nincs is szünet... végig szedem. De akkor abba is hagyom ma :)
2014. dec. 10. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! A levelet szedd végig, rá 4 napra megjön az utolsó megvonásos vérzés. Ezután beindulnak jó esetben a saját hormonjaid és 4+28 nap múlva jön az elsô normális mensi. Ez idô alatt védekezzetek, kérj egy hormonképet menj el nôdokihoz vegyen kenetet. Ha minden rendben (ciklus, hormonok, kenetvizsgálat) akkor csaphattok bele a lecsóba! 😉

Mióta szeded a fogamzásgátlót?

2014. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az adott levelet végig kell szedni. Baromság levél közben abbahagyni, mert egy levél=egy ciklus, akkor is, ha nincs PÉ. Nem hiába vannak így kitalálva a fogamzásgátlók. Én végigszedtem az adott levelet és utána próbálkoztunk. Elkezdtem mérni a reggeli hőmet, amikor úgy éreztem, hogy jó az időpont, akkor összebújtunk a párommal. Első hónapban sikerült is teherbeesnem. Kívánom, hogy nálatok is így legyen!
2014. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! Na, akkor azzal kezdeném, hogy én a Rezzis nevű fogamzásgátlót szedem, ez olyan hogy nincs szünet közte, szóval úgy van hogy 24. napig fehér színű a tabletta, 25-26-27-28 pedig zöld. És utána nincs szünet, szedem ugyanúgy a következő a levéllel. Ma venném be a 26. napot. Kb. másfél éve szedem. Előtte született a kislányom. :)
2014. dec. 10. 18:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat Rezzia.
2014. dec. 10. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!