Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhpempő íze? Ma kaptam neten...

Méhpempő íze? Ma kaptam neten rendeltem az lehet?

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg a méhpempőt,savanykás minden féle íze van,undorral lehet megenni. Ilyen íze van? Még nem ettem soha,de bízhatok ebben hogy ez az? Köszönöm a válaszokat.
2014. dec. 10. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Enyém inkább édes elsőre, aztán jön mindenfèle íz! Iszok rá vizet és kész! Állítólag az enyém mézzel van elkeverve, így fogyaszthatóbb! 2 hónapja eszem, a mensim erősebb lett, ami jó mert idáig 1-2 napig volt meg és az is kevés!
2014. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-) ez tiszta méhpempő,de lehet egy pici mézet teszek hozzá hogy ehetőbb legyen. De gondolom majd megszokom. Vetélés után ezzel szeretném fellendíteni hogy hamar sikerüljön újra :-)
2014. dec. 10. 20:38
 3/9 A kérdező kommentje:
Az miért baj ha kevés ideig van mensid? Csak azért kérdezem,meg a vetélés előtt 7-8 napig volt nekem,most utána 3 napos mensim lett. Az baj lehet? A doki nem mondott nekem erre semmit.
2014. dec. 10. 20:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Normális, hogy ilyen szörnyű az íze! Az elején nekem is minden bajom volt tőle. En is pont azert szedtem amiért most Te kezdted el es mindjárt kéthónapos a kisfiam ;)
2014. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi,hát kibírom az bizti,csak én édes ízre számítottam meg is lepődtem,de akkor biztos az van benne :-) Gratulálok! Alig várom hogy újra babás lehessek.
2014. dec. 10. 20:51
 6/9 anonim válasza:

Hello


Én méhészkedek, de még nem ettem méh pempőt. Ha gondolod kimegyek és megkostolom milyen.


Nem tudom mennyire életbevágó a kérdés

2014. dec. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Reggelig ráér,akkor kell megint ennem :-)
2014. dec. 10. 21:26
 8/9 anonim ***** válasza:
rossz íze van, semmi köze a mézhez, nem tudnám meghatározni, hogy milyen:) Én úgy ettem, hogy az járt az eszembe: valamit valamiért:)
2014. dec. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezt megtanulom :-) Bár nem lesz nehéz a cél érdekében.
2014. dec. 10. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!