Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek? Lehetséges,...

Mi a véleményetek? Lehetséges, hogy terhességi teszt és a vérvétel nem mutatja ki a terhességet, de még is fennál?

Figyelt kérdés
28 napos rendszeres cikkusok mellett több, mint 3 éve nem esem teherbe. Fél éve rendszeresen járok orvoshoz, hormon vizsgálatok, átjárhatósági vizsgálat, stb... Clostyt szedek, bromocriptint, és duphastont. Az előző ciklusom második napján megvizsgált az orvosom, 3. Nap volt ismét hormon vizsgálat vérvételből, 15 napon pedig uh-n voltam (addigra a hormon eredmény is megjött) kiderült, hogy volt tüszőrepedés, megfelelő a méhnyálka vastagsága és a hormonok is rendben vannak, sőt a doki szerint "jó" időben voltunk együtt a párommal. Nem jött meg hétfőn (a 28. Napon) tegnap teszteltem 2x és negatív. Ma reggel el kellett mennem vérvételre, mert az orvosom szerint lehet még korai terhesség... A vérvétel is negatív. Hozzáteszem én nem érzek semmit... Nem érzem terhesnek magam, menstruációra utaló jelem semmi, normál fehéres-átlátszós a folyásom. Terhességre utaló tünet végképp semmi. Az orvosom azt javasolja szedjem tovább a duphastont, ha továbbra sem jön meg hétfőn ismét teszt, Ő még mindig nem zárja ki a terhességet, és ha nem jön meg a teszttől függetlenül jövőhéten uh, ezt tanácsolta. NA MOST mi van??? Én teljesen összezavarodtam 3 féle negatív teszt amiből egy kórházi vérvétel én nem érzem, hogy reménykednem kéne?! Az egyetlen furcsa dolog, hogy jobb petefészkem körül olyan érzés van, mint pé-kor...
2014. dec. 11. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinte kizártnak tartom hogy terhes vagy :/ mégha a teszt nem is mutatja ki,a vérvételből ki kellett volna derülnie.Sajnos a mensi késést sokminden okozhatja.De vannak még csodák,én kivánom neked hogy ne legyen igazam.
2014. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mennyi volt a hcg a vérben?
2014. dec. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. A vérből kimutatható lenne. Nagyon egyszerű oka van, hogy nem jön meg. Az, hogy szeded a dupahstont, ami progeszteron hormon, ezért nem jön meg, van olyan, hogy megjön mellette is simán, de van hogy nem ez ciklusonként változhat.
2014. dec. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vérvétel az elég pontos. A mensi késését számtalan más dolog okozhatja.
2014. dec. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kizárt!A vérből kiderült volna.
2014. dec. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Végül mi lett veled kérdező?
2015. jan. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!