Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez most mi lehet?

Szerintetek ez most mi lehet?

Figyelt kérdés
Szóval hétvégére nem várom. Viszont hét közepén elkeztem barnázni. Nem sok de van. El is könyveltem, hogy bizts megjön. Viszont ma tojásfehérje szerü folyásom van. Hétfög, h nem jönne meg bejelentkezek orvoshoz. Tény idáig nem voltovura tünetem. Lehet még csak mot lenne? Volt valakinek Iyen?
2014. dec. 12. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:

A barnazas altalaban nem jo, valoszinüleg progeszteron hianyt jelez, es meg fog jönni par nap mulva. Ritkan lehet a beagyazodastol, de az kis mennyiseg, rövid ideig tart (max 1 nap) es nagyon ritka.

Orvoshoz mindenkepp erdemes elmenni vele, ha több napja tart, mert kiderülhet, ha progeszteronhianyrol van szo. Korabbi ciklusaid rögtön rendes verzessel indultak?

2014. dec. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Van már két gyermekem pár h,ónapja voltam orvosnál amúy minden redben volt amugy. Igen rendes ciklusaim voltak.Mondjk múlt hónapban reggel kicsi barnázással kezdödött és pár óra múlva rendesen megjött rendes mennyiségben.

De mondom ha hétvégén nem jön meg vagy lesz pozitiv a tesztem orvos remélhetöleg még az ünnepek elött

2014. dec. 12. 11:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia

En most ugyanebbe a helyzetben vagyok, csak ugy.kb 1 het mulva nem varom.

En is barnaztam tegnap de minimalisat

Gorcsolt a hasam.is , mostmar csak enyhen erzem de gorcsnek nem mondanam.

A melleim viszont nagyon fajnak es a derekam is..nemtudom mi lehet de orulnek egy terhessegnek is 

2014. dec. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedvs utolsó szurkolo neked nagyon. Bár szerintem nállam sajnos ninccs baba.
2014. dec. 12. 11:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Koszi :)

Sosem lehet tudni, bar ez a barnazas is gyakran megteveszto.

2014. dec. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én most inkább arra készülöká hogy nem, de ha még is annál nagyobb lesz a boldogság itthon.
2014. dec. 12. 11:57
 7/8 anonim ***** válasza:
A kis barnázgatás nem mindig prog. hiány. Nekem világéletemben így jött meg, tökéletesek a hormonértékeim. Nekem azt jelezte, h elkezdett leválni a méhnyálkahártya picike vérzéssel, ami barna lett, mire kijutott a hüvelyből, mert annyira kevés volt.
2014. dec. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy a fiammal volt, hogy barnáztam de akkor tudtam már, hogy jön. Most még ffeleslegesnek tartom, hogy teszteljek.
2014. dec. 12. 12:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!