Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7. -8. napon lehetséges ovu...

7. -8. napon lehetséges ovu vagy szerintetek ez most mi?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Abban szeretném a segítségetek kérni, hogy nekem november 29-én kezdődött most a menszim, és december 5.-én és 6.-án volt sűrű tojcsis folyásom utána már nem. Elég jól ismerem a testem, másnapra mindig érzem hogy megugrik a hőm 37 körülre most nem volt ekkora ugrás. Úgy voltam vele ebben a hónapban most nem volt ovum, és sajnáltam is mert 4.-én 5.-én és 7.-én együtt voltunk a párommal, úgy éreztem jó időben. A tegnapi nap óta pedig folyamatosan 37,1 illetve 37,4 felett van a hőm, sűrű testápolószerű folyással.. Ez most mi lehet? Lehet hogy most volt ovuláció és nem is akkor amikor a "nagykönyvben" megírt sűrű tojásfehérje folyás volt? Valakinek volt már ilyen?

2014. dec. 14. 15:07
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy 26-27 naposa ciklusom..
2014. dec. 14. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!