Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély? Pozi teszt...

Van még esély? Pozi teszt után negatív.

Figyelt kérdés
Csütörtökre nem vártam.szerdán lett is egy halvány pozi tesztem.aztán szombaton már erősebb.fene tudja miért nekem ma is kellett tesztet vennem ami írtó halvány lett (x-epil) aztán vettem egy gabrielt ami pedig full nega lett....ennyi késéssel már szép erősnek kellene lennie nem??ne nézzetek hülyének a sok tesztért de nyáron volt egy vetélésem és nagyon szeretnénk már babát.miért lett ma nega??nem sikerült??vagy azért lehet még reménykednem?érdemes ezzel dokihoz menni???
2014. dec. 15. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj el hozzá, mert ha ez is vetélés volt, akkor talán még látja/tapinthatja az elhalt terhességet. Lehet, hogy vért is venne, hogy hormonokat nézessen.
2014. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]


Itt egy kép a pozi tesztekről.mert ezek azok...ugye...csüt,pén,szom sorrendben.

2014. dec. 15. 21:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen azóta bent alszik a szobájában. Nem minden teszt reagál ugyan úgy. Hiába ugyan olyan erős.
2014. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A bal oldali a csütörtöki? Én azt látom a legerősebbnek. Sajnos ha így van a sorrend ez inkább kémiai terhesség, és hamarosan meg fog jönni. Sajnos nekem is volt már ilyen. :(
2014. dec. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem,nem.a jobboodali a csutortoki.kozepso penteki es a bal oldali a szombati.


2. Valaszolo.es,hogy derult ki,hogy megis baba van a dologban??

Holnap rendel a dokim.ha addig nem tortenik semmi elmegyek hozza.

2014. dec. 16. 06:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor jó! Lehet nem volt olyan koncentrált a vizeleted. A gabriel meg nem olyan érzékeny, hiába azt írják rá 20-as érzékenységű. szerintem próbálj ki egy facelle tesztet, drukkolok!
2014. dec. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a facelle megbizhato?lehet kiprobalom.csak felek,hogy az is nega lesz.amugy semmi mensi tunetem nincs.sot a cickoim szurkalnak inkabb de fele olyan erosen se mint nyaron.nincs az a huuu a rohadt eletbe erzesem mikor leveszem a melltartom.meg fajogat a pocim.de mar olyan szintan vagyok.osszezavarodva,hogy hihetetlen.rohadt 21. Szazad a rohadt erzekeny tesztjeivel...
2014. dec. 16. 07:07
 8/11 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Vettem egy facelle-t es a gyogyszertarban ramdumaltak megegy gabrielt,pedig csak meg akartam kerdezni a velemenyuk.na mindegy megcsinaltam oket.fentebb lathato az eredmeny.a facellen egyertelmuen ott a masodik rozsaszin csik,szepen idon beluli.a gabrielen is derend valami halovanyka csikszeru de csak szabadszemmel latszik.....nekem ez mar magas.szerencsere ma mar megyek meloba es nem lesz idom ezen ragodni aztan holnap meg doki.

2014. dec. 16. 10:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert nem minden teszt egyforma. Én vagyok akinek volt egy nnegativ tesztje. Szóval elsönek egy nagyon halovány második tesztem. de mivel nem reggeli volt gondoltam, hogy ezért. Reggel csinátam másikat akkor full negativ. Ez a két teszt tök egyforma volt. aztán elkönyveltem akkor nem sikerült. A második teszthez viszonyitva eltelt egy hét nem jött meg. Akkor x-epillel teszteltem akkor már leugrott a második csik.
2014. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Verzek sajnos.es nagyon gorcsolok is :(
2014. dec. 17. 01:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!