Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik barátcserje kapszula...

Melyik barátcserje kapszula megbízható/legjobb?

Figyelt kérdés
Ki-mit szedett?
2014. dec. 16. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
ahol én vettem ott csak zafír (vagy zefír? :D) márkájú volt, de ezt dicsérik is, igaz nem olcsó. Én következő hónapban terhes lettem :)
2014. dec. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is zafírt szedtem, az addig úgymond fix ciklusomat 50 naposra nyújtotta...
2014. dec. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek válik be. Én is szedtem, de nem vált be. (Pharma)
2014. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is a zafir-t használom 1 hónapja, ugyan baba nem lett belőle, de 100%-os mértékben eltüntette a barnázásomat menstruáció előtt és után. :) Nekem nem kavart be a ciklusomba, csak jótékony hatása volt. Azt mondják, hogy általában annak zavar be, akik hormonális és minden szempontból egészségesek, és nincs mit pótolni vagy javítani vele. Én azért szedtem, mert volt egy enyhébb progeszteron hiányom, amit nem akart a dokim még gyógyszeres kezeléssel megoldani! :) Remélem a következő alkalommal már a babánál is segít! :)
2014. dec. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Szerintem én is teszek egy próbát. Igazából jók az eredményeim, csak az AntiTG-m magasabb. A napokban kiderült, hogy autoimmun pajzsmirigy gyulladásom is van. De valahol olvastam, hogy a barátcserje ezen is segít.
2014. dec. 17. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Szedd nyugodtan, de szerintem elég a napi 1 db, nehogy téged is felborítson ciklusügyileg. Gyulladásra ( bárhol a szervezetben) aprított fokhagymát ajánlanak napi 3*. Nekem ezek a természetes gyógymódok mindig bejöttek. Vagy ha nagyon nem megy, akkor mézet egy kiskanállal ugyanígy! A 2 kombinációja meg extra hatásos!! Remélem tudtam segíteni!! Előző voltam.
2014. dec. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!