Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csak egy hét múlva kellene...

Ha csak egy hét múlva kellene megjönnie, de vannak tüneteim, kimutatja a teszt ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Azért akarom megcsinálni minél hamarabb a tesztet, mert olyan gyógyszert szedek, ami terhesség alatt nem ajánlott.

Három hete jött meg, de három napja szédülök és erős hányingerem van, fáradékony vagyok.


2014. dec. 17. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor esélyes, ha nem félidőben volt az ovulációd. Legkorábban 3, nagyon max. 4 nappal mensi előtt van esély, hogy legalább picit látszik, halványan. Én nem tesztelnék, csak mensi kimaradása esetén. A gyógyszer amit szedsz, ha veszélyes, az orvosod leállított volna róla, ha meg ezt nem tette, akkor 4. héten sem leszel elkésve, hogy leállj vele.
2014. dec. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy héttel mensi előtt még nem vagy terhes, akkor még be sem ágyazódott, tehát tünetet sem okozhat. Lehet, hogy inkább valami vírus. Hacsak nem mensi után néhány nappal van ovud, akkor ezt még nem okozhatja terhesség, tehát a teszt se lenne pozi.
2014. dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van otthon teszted olvasd el az útmutatóját, így megbizonyosodsz arról hogy mikor kell tesztelni! Ha nincs teszted akkor ne vegyél csak egy hét múlva! Előbb tök felesleges!
2014. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a gyogyszertol vagy rosszul amit szedsz?
2014. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Leghamarabb a menszesz előtt 5 nappal fogsz látni teszten bármit is, de inkább 1-2 nappal előtte érdemes csak tesztelni. Most még igazából terhesség sincs, ahogy írták is. Tünetek 5-6 hetes terhesség előtt olyan ritkán vannak, hogy az sem az miatt van, amiket írsz, hacsak nem vagy már egy hónapja terhes.
2014. dec. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam én is, hogy esetleg előbb volt ovum, de nem tudom, nem figyeltem. De akkor várok jövő hét közepéig, csak nem szeretném, ha baj lenne. :(

Nem ettől a gyógyszertől van, ezt folyamatosan szednem kell már egy éve.

2014. dec. 17. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!