Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így terhes? Ugyan...

Lehetek így terhes? Ugyan annyi az esélye?

Figyelt kérdés

Lehet ítélkezni nyugodtan! :) Bírja a hátam......

Párom nem akar még babát én viszont igen. Már van egy 1,5 éves gyerekünk és azt mondta ha véletlenül besikerülne nem vetetnénk el de NE SIKERÜLJÖN MÉG!! :) :) Tudom,hogy ha jönne akkor egyébként örülne neki.....

10 éve vagyunk együt szóval tudom mit beszélek.


Szóval a kérdésem az lenne,hogy ha kiszállásos módszerrel vagyunk együtt de én valamilyen módon bejuttatom a spermát akkor is ugyan olyan esélyel lehetek terhes mint ha belövellne??


Bocs az idióta kiírásért de nagyon kíváncs vagyok.

Köszönöm.


2014. dec. 17. 21:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes, hogy a párod még nem akar babát, de nem védekeztek...

A barátnőm így lett terhes, szóval nem is kell piszkálnod a spermát, így is összejöhet.

2014. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Bocs,hogy visszakerdezek,de nem zavarna egy életet leélni úgy,hogy igy fogan meg a babátok,hogy te "bejuttatod" magadnak a spermat illetve a párodat becsapod???

Nekem ez eleg gusztustalan módszernek tűnik,hiába mondod hogy jol ismered meg 10év stb

Nem ez a módja egy ujabb babanak!

2014. dec. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ne manipulálj.

Majd ha ő is akarja, akkor legyen másik gyerek.

2014. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Jó hátad (és gyomrod) van. Számomra az a férfias férfi, aki képes dönteni és utána vállalni a döntései következményeit. Olyantól nem akarnék gyereket, akinek maszatolnom kell a magját, hogy teherbe essek tőle. Egyébként nem kizárt, természetesen, hogy sikerül így is, próbálkozni lehet. A kérdés csak az, hogy érdemes-e.
2014. dec. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjema tudtom nélkül kiszúrkálná a gumit, hogy legyen még egy gyerekünk, elvesztené a bizalmam. És épp elég az, hogy te tudni fogod. Egy gyereknek nem így kellene fogannia, hanem mindkét fél beleegyezésével. Reménykedj, hogy a megszakításos szex miatt becsúszik, és ne csinálj a párod hát mögött semmit, mert nem tisztességes, itt nem egy tárgyról van szó, amit beszerzel a háta mögött, hanem egy gyerekről.
2014. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapja egy nő a férje tudta nélkül abbahagyta a fogamzásgátlást, pedig a férje nem akart másik gyereket.

Azt hitte, ha terhes lesz a férj örülni fog neki. A véga 20 év házasság után válás lett.

Egy gyereket mindkét félnek akarni kell.

2014. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazat kell adjak nektek!!! :(
2014. dec. 17. 22:03
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó!!! Hogy képzeled ezt??? Nem is ismersz!!!!!!
2014. dec. 17. 22:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Jelentheted a trágár hozzászólást az adminoknak. Idővel csak sikerül visszaszorítani az unintelligens embereket. A remény hal meg utoljára!
2014. dec. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Megtettem,jelentettem. Köszi,hogy felhívtad rá a figyelmem.
2014. dec. 17. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!