Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha E vitamint és folsavat...

Ha E vitamint és folsavat szedek együtt, segíthet a teherbeesésben?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha hiányod van valamelyikböl akkor igen, egyébként nem.
2010. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem segíthet. folsavat mindenképpen kell szedni, az nagyon fontos a babának is. az E vitaminról én is hallottam, hogy az segített már pár embernek. de akinek komoly baja van, sajnos annak nem elég csupán ez.

én a hormonok mellett Elevitet és E vitamint szedek és nagyon nagyon reménykedem!

2010. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én gravidát kezdtem el szedni amikor nekiláttunk a babaprojecnek.3 hónapig szedtem aztán úgy döntöttem hogy nem szedem mert kicsit feleslegesnek találtam, hiszen ki tudja mikor jön össze.Szóval abbahagytam.Végül rá majd egy évre sikerült.Szerintem nem ez befolyásol de az biztos hogy ártani nem ártasz vele.



8 hetes kismami

2010. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!