Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?...

Lehetséges hogy terhes vagyok? SIGíííTSéééG

Figyelt kérdés

Szedek fogamzásgátlot,hetfon vettem be a utoso (ez az a het amikor meg kéne jonnie) és még semmi...

és volt sex is...és nem használt gumit...

Lehet h terhes vagyok?


2014. dec. 24. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet
2014. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
,,Amennyiben kérdésed "Terhes vagyok-e" jellegű, a Gyerekvállalás/Teherbeesés kategóriába írd ki"
2014. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 RRR ***** válasza:
74%

nem valószínű

valami egyéb miatt késik

2014. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Linó03 válasza:
Ha rendesen szeded a nőgyógyász által felírt fogamzásgátlót, akkor azért kicsi az esélye. Nézz utána, mi más oka lehet ilyen esetben annak, hogy nem jön meg.
2014. dec. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
24%
az vagy !
2014. dec. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
attól függ h mióta szeded. ha nem az első/második hónap, és minden szemet beszedtél, nem késtél és nem hagytál ki egyet sem akk nem vagy terhes. ha a felsoroltak közül bármelyik is fennáll, lehetsz terhes
2014. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Te is benne voltál 28 diáklány csapatban akik közül 7-en terhesek lettek?
2014. dec. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hova aggódsz már a gyógyszerszünet MÁSODIK napján??????? Nekem kb. az 5. szünetnapon szokott megjönni.
2014. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!