Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom tudom de mégis. Lehetek...

Tudom tudom de mégis. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Megszakítással szoktunk együtt lenni (nem védekezni! ),havi szinten kb 8x bújunk össze. Most megjött a menzeszem, egy nap pecsételés, majd most vagyok a második napon. Piros vérem van, de egyszerűen ordítani tudnék a nyűgösségtől és az idegességtől, valamint nagyon éhes vagyok most is pedig egész nap ettem így ünnepen. De ami a legfontosabb, nincs nyálkahártya darab a tamponomon ezen menzesz alkalmával, és nem görcsölök. Szerintetek nyugodt maradhatok a terhesség kizárt gondolatával? Mert most nem lenne jó egy baba, csak esküszöm ordítani tudnék. Ja és sírok is ha úgy van :/ Nyugtató válaszokat várok!

2014. dec. 25. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán rágörcsöltél a témára, és ezért vagy sík ideg. Nem jelent ez semmit. 27-én vegyél egy tesztet a gyógyszertárban, esetleg most egy ügyeletes gyógyszertárban. Az a biztosabb.
2014. dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most nem leszek sokak kedvence, de a férjemmel 5 évig megszakítással "nem védekeztünk"! Eddig kétszer estem teherbe, mindkétszer akartuk a babát, és e két alkdlommal nem szakítottuk meg!
2014. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! Bocsi hamarabb elküldtem...! Szóval mi mázlisták vagyunk, vagy nem tudom minek köszönhető, de ez nem azt jelenti hogy másoknál is beválik ez! Viszont a jövőben semmiképpen nem szeretnék mégegyszer szülni (kettőnél megállunk), így inkább biztosra megyek, és gyógyszert fogok szedni+ óvszer ha kell. Így azt mondanám hogy ha egyáltalán nincs még tervben a baba akkor védekezzetek, mert ismerek olyat akinek nem jött be a megszakításos módszer, és sajnos abortusz lett a vége! :( Nagy esély nincs jelen esetben a terhességre, de egy teszt megnyugtatna!
2014. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Aranyosak vagytok! Ezek nyugtató válaszok :)
2014. dec. 25. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megjött, akkor nem vagy terhes. De ha nem akarsz gyereket, akkor védekezni kell, ez nem olyan bonyolult dolog.
2014. dec. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán most nem fogsz örülni, de az ne nyugtasson meg, hogy vérzel, pláne ha úgy ahogy leírtad. Én is véreztem, aztán mégis erős pozitív lett az tesztem...aztán elvetéltem. Amint tudsz vegyél egy terhességi tesztet!!
2014. dec. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!