Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik, van már két...

4 napja késik, van már két nagyon halvány tesztem. De folyamatosan mindjárt megjön érzésem van és elkezdtem kicsit krémszerű folyásom lenni. Biztos hogy terhes vagyok vagy meg fog jönni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!2 halovány teszt már valamit jelez szerintem.Ha pár nap múlva nem jön meg csinálj újabb tesztet és mindenre fény derül.Drukkolok!
2010. febr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik, hogy ott az a baba! A mindjárt megjön érzés nekem is megvolt, de nem jött meg:) Holnap csinálj még egy tesztet, ha halvány, akkor is irány a doki!
2010. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyanúgy görcsölt a hasam alja, mint máskor. Így nem is gondoltam terhességre, csak arra hogy késik. Aztán mégis baba lett. Drukkolok.
2010. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak azért volt halvány, mert kicsit korán teszteltél. A mindjárt megjön érzés nekem is meg volt, sőt a krémszerű folyás is. Vegyél Gabriel tesztet, az elég biztos. Sok sikert!
2010. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Halvány teszt is pozitív!:-)Megy a drukk.de légyszi írd meg ha csináltál újabb tesztet!
2010. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csináltam még egy tesztet, és egyértelmű pozitív lett. Előbb kint volt a terhes csík mint a controll csík. Nagyon boldogok vagyunk!
2010. febr. 4. 17:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugye,halvány csík is csík ami utána megerősödik!:-)GRATULÁLOK:-)))))Boldog babavárást kívánok!!!!
2010. febr. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!