Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire véljem ezt a tesztet?...

Mire véljem ezt a tesztet? Reménykedhetek? Volt már valakinek ilyen és babás lett? ( rózsaszínes )

Figyelt kérdés

[link]


[link]



[link]



2014. dec. 28. 10:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%

tipikus, hogy mindig akad valaki, aki egy negatív tesztet pozitívnak lát.

a 7. DPO-n mér vérvétellel sem lehet megállapítani.


Az, aki a 7. dpo-n pozit tesztelt, az egy szellemcsíkos tesztre gondolta, hogy pozitív, majd később (mivel sikerült teherbe esnie) valóban pozitív lett a teszt. Azóta biztos benne, hogy ő már a 7. dpo-n tudta...

2014. dec. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Hmmm...igazatok van lehet.

Csak azt nem értem miért rózsaszines az a paca..

Na majd 2 nap múlva újra tesztelek

2014. dec. 28. 12:03
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Negatív, sajnálom. sok nega tesztet láttam, tudom, mit beszélek és szerencsére láttam pozitívat is.


Mindig van olyan, aki beírja, h ő már 4-6-8 nappal a nemvárt előtt pozitívat tesztelt, ezzel mindenkit behulyít. Na meg amikor 15-en leírják, h nega a teszt, na akkor tuti jön valaki, aki "lát valamit".


Ne tesztelgess, mert bele lehet hulyülni, majd ha késik, akkor tesztelj.

2014. dec. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
negatív (még)
2014. dec. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
69%

#11 vagyok, ne haragudj, nem ellened szólt a kirohanásom!


Félre ne értsd, senki nem azt mondja, hogy nem vagy terhes, hanem, hogy még korai a teszt. A nemvárt előtt ne tesztelj. A terhesség akkor kezdődik, mikor sikerült a beágyazódás. Ez akkor derül ki, amikor a nemvárt napján nem válik le a méhnyálkahártya.


Sokan tesztelnek a nemvárt előtt pozit, mert elkezdődött a beágyazódás, és a HCG pozit csinál, de ha nem sikerül mélyen befúrnia magát a petecsomónak, akkor megjön a havi rendesen. Ilyenkor jön a pityergés.


Szóval tarts ki, és a nemvárt napja előtt ne tesztelj!

Drukk!

2014. dec. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok köszönöm!

Akkor várok türelmesen:)

Igen én is azért zsongtam be mert ezt olvasom, hogy pozi 7-8-9 dpo!

Várok és köszönöm a drukkot! Megy a zöld kezecske mindenkinek:)

2014. dec. 28. 12:38
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha már késik legalább 1 napot, csak akkor tesztelj!
2014. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szoritok,en latom amit te.... az is lehet h volt peteeresed hamarabb akkor lehet valos am ;) 2nap mulva ismetelj es akkor jobban latjuk majd.szoritok!!
2014. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megírom mi lett:)
2014. dec. 28. 19:53
 20/21 anonim ***** válasza:
negatív
2014. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!