Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duphastont szedek a 12....

Duphastont szedek a 12. ciklusnaptol. A 14. naptol folyamatosan görcsölök, ma a 20. napra (lehetseges fogantatas utani 8. napra) mar enyhült. Lehet a Duphastontol a görcs, vagy jelezhet babat is?

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 11:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves töled. Itt igazabol a lelki resze volt rossz. Tudtam, ereztem, hogy baba keszül, es a teszt ugye meg is erösitett. Es amikor szembesültem a tenyekkel, hogy megsem... Ezert nem is szabad korai tesztet csinalni. Es szerintem mar maskor is volt ilyen. Csak akkor nem teszteltem. Viszont amiatt meg nem banom, hogy megis most teszteltem, hogy legalabb kideült, hogy lehet babank, csak meg nem jött el az ideje. Ugyhogy felsikernek is felfoghatom :) Egy stresszel kevesebb :)
2015. jan. 12. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!