Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A görbém szerint a menstruáció...

A görbém szerint a menstruációm utolsó napja után a második nap volt peteérésem. Ez elég szokatlan. Ez jelezhet valami problémát, vagy csak most így jött meg és kész? Görbe lent.

Figyelt kérdés
[link]

2014. dec. 29. 09:23
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor ezek szerint 26.- án is lehetett peteérésem? Hát, mindenesetre furcsa, hogy ma is 36,8 a hőm és ma már görcsölni sem görcsölök egyáltalán úgy, mint tegnap.
2015. jan. 4. 10:05
 12/31 anonim ***** válasza:
linkeld már be a friss görbédet...tuti később volt ovud....segítek megmondani...csak küldd ide a friss görbét
2015. jan. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
a ciklus.hu nem szentírás...nekem volt hogy behúzta x napra aznap voltam uh és még akkor volt csak 18 mm dom tüszőm és két nappal később repedt...babás lettem belőle de sajna nem maradt meg....az előző válaszoló is én voltam
2015. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a mostani görbém.

2015. jan. 4. 10:36
 15/31 anonim ***** válasza:
a ciklus.hu -görbéd jobb lenne...de nézem ezen is
2015. jan. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
jaj ez a tervezett baba nagyon szar úgy elhúzza a hőmérsékleti görbét...küldd már át a ciklusost inkább...bocsi....:)
2015. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

[link]

Tessék. :)

2015. jan. 4. 10:50
 18/31 anonim ***** válasza:
13 cn de esélyesebb a 17 cn....a 13 nál lehet csak probálkozott de a 17 cn-től tuti biztos az ovu ugyanis onnantól szépen folyamatosan fent van...a 13 nál igaz szintén három napig fent volt de ott jött egy leesés és másnap rögtön két tizedett ugrott....és onnan még feljebb ment..ezért én inkább a 17 cnt azaz december 30. át mondanám talán jó lesz az együttlét ha másnapi szex reggel volt...de ugye a kiskatonák tovább élnek így a 15 cn történt együttlétből sikerülthetett....ha szépen fent marad a hőd az jó jel...ha gondolod küldd el holnap is ha feljebb ment az még jobb ha stagnál az sem rossz csak ne essen le....
2015. jan. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
ja és két ovu nagyon ritka....ugyanis ha az egyik tüsző megreped és pár nap múlva elkezdi termelni a sárgatestet akkor mivel az progi így megakadályozza a másik tüsző megrepedését....ezért nem szabad az utrogestan nevű progi tartalmú gyógyszert vagy progit tartalmazó gyógyteákat inni ovu előtt :)
2015. jan. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Oké, Köszi. Hát, tényleg kiváncsi vagyok nagyon. Akkor mostanában nem tesztelek, majd csak pár nap múlva.
2015. jan. 4. 11:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!