Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erős menstruációs görcs, de...

Livzak kérdése:

Erős menstruációs görcs, de nem jött meg. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
3 napja meg kellett volna (azaz nem kell) megjönnie a menstruációmnak. Voltak időben görcsök, mellfeszülés. Nem éreztem magam terhesnek, de csináltam tesztet, ami negatív lett. Szeretnénk babát, de valahogy nem érzem még mindig terhesnek magam. Járt már így valaki? Reméljünk azért? :-)

2015. jan. 1. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha negatív lett a teszt akkor valszeg nem vagy terhes, de 2 nap múlva csinálj egy újabb tesztet hátha az már pozitív lesz.
2015. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy negatív a teszt nem jelenti, hogy nem vagy terhes. Nem értem miért kell állandóan ellőni az ilyen mondatokat, az embert úgy le tudja lombozni egy fél perc alatt. Lehet másként is fogalmazni.

Kérdező! Én még véreztem is, azt hittem, hogy megjött meg sem fordult a fejemben h terhes lehetek, de aznap nekem is negatív lett a tesztem. Várj még egy kicsit, nekem rá jó egy hétre lett pozitív de akkor már elég erősen.

Meg ugye az sem mindegy milyen tesztet használsz. Ajánlom a Medi-Lab gyorstesztjét, 2 db van benne, nagy érzékenységű, neked szerintem pont az kéne, ha biztosra akarsz menni. :)

2015. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából nem lomboz le, mert ha nem jött össze próbálkozunk tovább. Ha igen akkor biztosan nagyon boldogok leszünk és várjuk a krampuszt. :-)
2015. jan. 1. 18:53
 4/7 kloetta ***** válasza:
nekem csak az 5. napon volt épp hogy halvány 2. csíkom. Ha nem görcsölsz erősen és max csak pici vérzésed van, akkor várj pár napot és tesztelj újra
2015. jan. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A görcs elmúlt, 5 napja nem jött meg. A ma reggeli tesztem is negatív. Ha jövőhét közepéig nem jön meg hívom a nőgyógyászom. Addig is 2 naponta tesztelek. A mellem ma reggelig feszült, már ez sincs...ettől napról napra jobban izgulok, tök jó lenne egy pozitív teszt már. Egy tünetem van, már ha ez tünet az elmaradt mensin kívül, hogy képes lennék bármikor elaludni.
2015. jan. 2. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én már a nemvárt 3.napján járok, és még mindig nem jött meg, pedig szinte mindig szabályos a ciklusom (28-29 nap)

Előző hónap 4-én bújtunk össze, utána másnap megjött, de nagyon rövid volt. Aztán nagyon beleéltem magam, sőt lehetséges hogy szimuláltam pár terhességi tünetet (ételektől borzongás, fáradékonyság, hasfájás ovu körül)

Most pedig csináltam egy tesztet, negatív :(

Ugye ilyenkor már tuti biztos ki kéne mutatnia? (kb. 17 napja volt ovum) :(


A kérdezőnek drukkolok!

2015. jan. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia, kérdező, lett végül baba ebben a ciklusodban?
2022. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!