Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. es 13. dpon halvany pozi...

11. es 13. dpon halvany pozi teszt. Ciklus 28. napjan (16. dpon) halvany rozsaszin nyalkas valadek volt a papiron.25-27 napos ciklusaim vannak. Meg nem jött meg, ma vagyok a 29. napon. Valakinek volt mar hasonlo?

Figyelt kérdés
Tuneteim enyhültek, de megvannak meg, neha mindjart megjön erzes, mellbimbo fajdalom, faradekonysag, gyakori pisi. Jövö heten megyek dokihoz, ha megjön, ha nem. Duphastont szedek napi 1-et a 10 mg-osbol. 16.dpo-n negativ teszt egy masik fele teszttel. De ugye ott van mar a 2 pozi egy masik fajtaval. Velemenyetek?

#Duphaston #lorai terhesseg #rozsaszin nyalka
2015. jan. 6. 10:58
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A negativ tegnapi teszt mara pozi lett. Es halvany rozsaszin a csik, nem gondolnam szaradasi csiknak. Majd jövö heten kiderül. Mindjart megjön erzesem van neha, de nem jött meg eddig.
2015. jan. 6. 19:55
 2/15 A kérdező kommentje:
Megjott :(
2015. jan. 7. 08:34
 3/15 anonim ***** válasza:
sajnálom :( ezért nem merek én se hamar tesztelni... inkább beletörődök a bizonytalanságba. Múlt hónapban úgy jártam, h mentem épp vizeletet gyűjteni...de már nem kellett :(
2015. jan. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Figyi csak!!Mennyire jött meg?mert én is pozit teszteltem aztán rá két napra elkezdtem barnázni utána már volt egy kis vérzés is,de másnap megint csak barna.Csináltam tesztet és még mindíg pozi volt.Elmentem dokihoz és volt baba.Igaz 2volt az egyik elment,de a másik itt rugdos a hasamban.25hkm
2015. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Csak rózsaszín paca van egy pici. De ma reggel csináltam tesztet, és teljesen negatív lett. 12-es érzékenységű teszt. Annak szerintem már erősen ki kellene mutatnia a 30. napon. És tegnap még bevettem a Duphastont, lehet, hogy csak azért nem jön meg rendesen. Nem tudom. Nem nagyon bízok már benne, bár a melleim még nagyon fajnak, de az lehet a Duphaston gyógyszer mellekhatasa is. Nem is tudom, hogy szedjem-e még a Duphastont...
2015. jan. 7. 13:22
 6/15 A kérdező kommentje:

Neked nagyon gratulálok a babához! !!


Még várok, mi lesz ennek a vége. Tegnap csak egy incuri pincuri barnazas volt, ma meg rozsaszines pici paca. Szerinted remenykedjek még?

2015. jan. 7. 13:29
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es válaszoló! Sajnálom. Azt mindenesetre megtanultam, hogy korai tesztet nem veszek többet. Még 1 tesztem van itthon, a nem vart utáni napokra. Már csak akkor fogom használni legközelebb, ha késik. Bár a mostani alkalommal egyértelmű volt, hogy baba lesz. És a korai teszt be is igazolta. De a legszornyubb 1 hét volt a bizonytalanság miatt. Hogy vajon minden rendben-e... hát, ha más hibájából nem tanultam, majd most a sajatombol talán. :) Fel a fejjel, nincs még vilagvege :)
2015. jan. 7. 13:37
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát szerintem viszont,ha már most negatív akkor valószínű,hogy volt baba és termelődött is a hcg,de akkor már kiürült legalábbis annyira,hogy a teszt nem mutat semmit.DE ne aggódj és ne törj össze tudom rosszul hangzik,de inkább ilyenkor ne maradjon meg mint később.Szedjed még a gyógyszert,de menj el egy uh-ra.Lásson doki.
2015. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel vigasztalom magam en is. Vagy meg igy is keves a progeszteronom, es ezert nem tudott megtapadni, vagy tenyleg valami volt vele. Jobb igy, mindkettönknek. :) Persze szomoru vagyok, de valahol a sajat hibam is, ha nem tesztelek koran, akkor ettöl megkimelhettem volna magam. Bar a bizonytalansag miatt ugyis stresszeltem volna :) Igy legalabb volt par szep napom, amig azt hittem minden rendben, de legalabb azt ebböl megtudtam, hogy lehet babank. Mar ez is valami :)
2015. jan. 7. 15:03
 10/15 A kérdező kommentje:
Igazabol nem jött meg. Csak barnas rozsaszines valami. 1 kisujjkörömnyi. De mar nem remenykedek... csak egy icuripicurit. :) :)
2015. jan. 7. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!