Normális értékek?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy késik 33 napja, lehetek terhes ezekkel az értékekkel?

méh mérete: 79x39 mm

4 mm-es méhnyálkahártya


2015. jan. 6. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Teszteltél, vagy voltál orvosnál?
2015. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
4.het 5 nap lenne, voltam orvosnal es hasi ultrahang volt
2015. jan. 6. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:
4 mm-s nyálkahártyával nem lehetsz terhes.
2015. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor a keses tekintheto normalisnak?? De miert keshet? A doki annyit mondott a stressztol is..szerintek?
2015. jan. 6. 18:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 4mm a méhnyálkahártya. És van 3 pozitív tesztem. Viszont a doki nem látott terhességet...
2015. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Min. 8 mm-es nyálkahártya kell a beágyazódáshoz. Elég elképzelhetetlennek tartom, hogy valaki 4 mm-essel terhes legyen. De a természet és az emberi test produkál érdekes dolgokat.


Kérdező: szerintem ovulációd sem volt, azért késik és azért ilyen vékony a nyálkahártyád.


Utolsó: Esetleg van képed a tesztekről? Nem volt vérzésed a pozi teszt után?

2015. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs már meg a teszt. Megmutattam a páromnak,v és kidobtam. Ő is egyből látta. Azért csináltam a tesztet, mert a menzeszem a szokásos 6 nap helyett 1,5 napig tartott, az is enyhén. Holnap a vérvételen kiderül.
2015. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!