Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tojcsis nyák vagy sperma?

Tojcsis nyák vagy sperma?

Figyelt kérdés
Tegnap este voltunk együtt a Párommal.Most meg tojásfehérje szerű folyást láttam a bugyimon ami amikor megfogtam egy kicsit nyúlt.Pé-m vagy volt már vagy eztán lesz.Ezt nem tudom pontosan eldönteni mert még csak ck.12. napon vagyok,de semmit nem lehet látni az ovuteszten.(a tegnapin volt egy halvány 2. csík.Általában ovum ck. 17.-19. napján szokott lenni.
2015. jan. 7. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Ma már másodszor olvasom, hogy "tojcsis". Remélem nem jön divatba.


Együttlét után nem lehet megállípatni igazán a nyák minőségét, mivel keveredik a spermával. De ha vezetsz hőgörbét, pláne, ha még ovu-tesztet is használsz, akkor azokkal nyák nélkül is be lehet lőni az ovu időpontját.


De biztos, ami biztos, mostantól 2-3 naponta legyetek együtt.

2015. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagí ez vagy az...erre most mit lehet mondani
2015. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!20 óra elteltével sem lehet a kettőt megkülönböztetni?
2015. jan. 7. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Ettől a szótól engem is kiráz a hideg..rém gusztustalan..Oké,hogy ez egy anonim oldal,de valahogy akkor is na...
2015. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!