Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy így...

Mennyi az esélye, hogy így terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Hát én is ide jutottam, hogy ezt kérdezem... Tudom, 50-50, vagy igen, vagy nem, de érdekelne a következő konkrét szituációról a véleményetek:

A férjemmel együtt voltunk a ciklusom 10. napján (ovulációm a 14. nap körül szokott lenni, a ciklusaim 28-30 naposak). Gumival szoktunk védekezni, de mivel nem szeretjük, és már nem lenne gond az sem, ha teherbe esnék, ezért már jópár hónapja az első pár percet gumi nélkül szoktuk csinálni, viszont csak úgy, ha legalább két szex között eltelt egy nap. Most viszont a 9. napon este is voltunk így együtt, majd másnap reggel. Szerintetek van így bármennyi esély a teherbeesésre? Maradhatott életképes sperma a csőben?:)



2015. jan. 14. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem tul sok....szinte semmi.
2015. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A spermiumok tudtommal akar 72 oraig is eletkepesek. Mar az elövaladek is tartalmazhat spermiumokat.
2015. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

8 éve ezt csináljuk a férjemmel és csak akkor lett baba(3) amikor akartuk, hogy jöjjenek :)

Szerintem nemkel izgulni:)

2015. jan. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, mindenkinek ment a zold kez. Azert meg remenykedem, hatha:)
2015. jan. 15. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!