Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2 honap alatt 4 szer jött meg barnás rózsaszin színe volt. Csináltam x epil terhességi tesztet halvány pozitív volt. Elmentem ma nőgyógyászhoz de nem látott semmit. érdemes lenne mégegszer elmennem orvoshoz?

2015. jan. 15. 10:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Hormonokat néztek neked?
2015. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Istenem, ennyit pörögni egy peteéréses vérzésen... hihetetlen. És ilyen hülyeségeket kérdezni, hogy esetleg később fogant-e a gyerek... persze, a tested tudta előre, hogy terhes leszel.

Ha ennyire nem bírsz megnyugodni, menj el megint az orvoshoz.

2015. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
hormon problema nincs. utolso komizo en tanacsokat kerek nem azt h ossze vissza beszelj ha nem tetszik balami nem kell ide kommentelni azt kesz
2015. jan. 15. 12:05
 14/31 anonim ***** válasza:

B+ én voltam sokáig az egyetlen, aki segíteni próbált, kérdezgetett, igyekeztem a sületleségeidből kihámozni a lényeget, arra semmi reakció, bezzeg most tudsz reagálni. Te is szép egy forma vagy.


Nem értem, mit nem lehet érteni azon, hogy nem vagy terhes, ha az orvos nem talált semmit, a csík az ösztrogéntől van, pláne 2 hónap után ennél már több jel is kellene, hogy legyen, nem?

Terhességről beszélsz, mikor a ciklusod összetételét nem ismered. Személyes tapasztalattal igyekszem segíteni, de ha nem lehet, akkor nem lehet. Ha terhes akarsz lenni, és azt várod, valaki azt írja, hogy terhes vagy, akkor várjál nyugodtan.

2015. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
nem azt varom hogy azt mondjak hogy az vagyok de van aki ezt mondja h igen van aki azt h nem. teljesen ossze vagyok zavarodva
2015. jan. 15. 12:12
 16/31 anonim ***** válasza:

Hát te tudod, hogy a vaktában találgatásra, vagy a személyes véleményre hallgatsz inkább, de tudod, mi van? Igazából senkinek nem lehet segíteni GyIK-on keresztül orvosi dolgokban. Ahogy írtam korábban, ha aggaszt a dolog, menj el megint vizsgálatra. Minden orvosi eset más, és távdiagnosztizálni mi sem tudunk. Ahány kommentelő jön, annyi féle tapasztalat meg vélemény lesz idehányva. Nem gondolhattad komolyan, hogy itt valaki pecsétes papíron kiadja neked, hogy mi bajod.


99%-ra taksálom, hogy peteérés és megnövekedett ösztrogén szint, mert ugyanezen végigmentem én is, amin te. Ha ez neked nem elég megnyugtató (nem kell, hogy az legyen), akkor a végső ítéletet csak az orvos tudja kimondani.

2015. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
68%

Ösztrogén nem csinál 2 csíkot egy terhességi teszten!!!!!!


Ha már tanácsot adsz, légy tisztában a dolgokkal!


Egy egészségügyis ;)

2015. jan. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Igen, nyilván akkor álmodtam az egészet, mikor velem megtörtént! Egészségügyis létedre azt is tudhatnád, hogy nem tudsz mindent.
2015. jan. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
mind1 nem ertek mar semmit de azert koszonom a valaszokat :)
2015. jan. 15. 12:27
 20/31 anonim ***** válasza:

OFF

Nekem nagyon hosszú időn keresztül ösztrogéndominanciám volt, de ebből kifolyólag mégsem volt SOHA pozitív terhességi tesztem!...

2015. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!