Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt ovutesztelők,...

Tapasztalt ovutesztelők, megnéznétek?

Figyelt kérdés

Ez az első ovutesztelős hónapom.

Azt a tanácsot kaptam, hogy a ciklus első napján kezdjek tesztelni, mert van akinek már az 5-6.napon van ovulációja.



Ma van a ciklus első napja és ez a tesztem.

Szerintetek (tapasztalatotok alapján) kb. hány nap mire egy ilyen teszt pozitív lesz?


Azt tudom, hogy ez most negatív...

Köszi!

[link]


2015. jan. 15. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom az ovu teszt úgy működik, hogy kiszámolod az átlagos ciklushosszodat és az ovu teszt használati utasításában általában benne van, hogy az átlagos ciklushossz alapján a mensi első napjától számítva mikor elkezdeni a tesztelést.

Nekem jan. 4. volt a mensi első napja, tegnap és ma teszteltem, a mai talán pozitív. Az, hogy a ciklus 5-6 napján lenne ovuláció nem tudom mennyire lehetséges, hiszen akkor még majdnem a mensi sem múlik el. Hát nem tudom menni esély van rá.

2015. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
ez pozitiv
2015. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2-es ez ovu teszt és nem terhes teszt.ovutesztnél ez negatívat jelent...


Nekem amikor ilyen a teszt kb. 2-3 nap és full pozi lesz.

2015. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, ha terhességi teszt lenne, akkor pozitív lenne 2 -es, de nem az.
2015. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, ez még negatív ovuteszt.


1. válaszoló: 28 naposak a ciklusaim (+/- 1-2 nap)


Olvastam a tájékoztatót, ott is azt írják, hogy 10-12.napon elég elkezdeni...

Nekem ezt egy ismerősöm mondta, hogy neki is jóval középidő előtt volt ovuja


Az, hogy most ilyen csík jött ki, szerintetek jelezheti a hamarabbi ovut?

Mivel még nem használtam soha,nem tudom,hogy kb hány nap alatt és milyen ütemben erősödnek ezek a tesztek


Köszönöm a segítséget!

2015. jan. 15. 16:30
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm 3-as!!! Erre voltam kíváncsi!

Akkor valószínű, hogy nekem is ilyen korán a 4-5.napon van ovum?????

AKkor ezért nem sikerülhetett 9 hónapig?

2015. jan. 15. 16:31
 7/13 anonim ***** válasza:

Jaja, az egy dolog, hogy mi van a tájékoztatóban, egy másik dolog az emberi szervezet. Esetleg kipróbálhatod, hogy végigtesztelsz egy-két ciklust, akkor jobban látod, hogy a te szervezeted, hogyan működik.

Én eddig hiába teszteltem korábban, mindig középidőben volt ovum, most is így lesz. Na hajrá nektek is!

1.

2015. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy neked tényleg ilyenkor van pé-d de azért teszteld végig a hónapot.Én is ezt tettem és kiderült,hogy 17-20 nap közt van ovum :)
2015. jan. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az lemaradt,hogy 3-as voltam :)
2015. jan. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Menstruáció környékén általában megemelkedik az LH szintje, lehet ezért látszódik ennyire a csík. Elvileg most csökkenni fog a szintje, középidőre meg újra megemelkedik.
2015. jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!