Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes legkorábban...

Mikor érdemes legkorábban tesztelni?

Figyelt kérdés
Az ovuteszt a ciklusom 20. napján reggel lett pozitív(előtte nap is, utána nap is voltunk együtt). Mikor mutatja ki legkorábban a terhességi teszt, ha sikerült? Azért ilyen fontos, mert már volt egy vetélésem valószínűleg hormongondok miatt. HA pozitívat tesztelek, már megyek is a dokihoz, nem szeretném, ha megismétlődne.

2015. jan. 17. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Minimum a 13. Napot vard meg fogamtatas utan, de a legjobb a menzesz elso napja ha nem jon meg. Azt is pisibol csinald.
2015. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Marmint azt akartam irni h reggeli pisibol csinald. Vmiert kitorolte a reggeli szot.
2015. jan. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, 21. cn-ra teszed az ovut. Ha sos az eredmény progi pótlás miatt, 10-es teszttel 9-10. dpo-n kezd el a tesztelést, szerintem. Én hasonló helyzetben voltam mint te, csak nekem már be volt tárazva az utro itthonra. 9. dpo-n iszonyú halvány pozi lett a 25-ös teszt. Akkor még nem mertem bevenni, attól tartottam, csak odaképzelem. 10. dpo-n halvány, de határozott pozit teszteltem X-epillel. Tudom, mindenki azt mondja, várd meg a mensi napját. De vetélés után másként működik a női agy... ;) Sztem 30. cn-tól kezd a tesztelést!
2015. jan. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
Nincs olyan teszt ami kb két hét előtt kimutatná a terhességet.
2015. jan. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bár az orvos nem mondta, hogy egyből jelentkezzek hormonpótlásra, ha pozitív lesz a teszt, de remélem, ha viszem a pozi tesztet, az előzmények miatt megtámogat kicsit, hogy elkerüljük a bajt.
2015. jan. 17. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!