Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a valószínűsége annak,...

Mi a valószínűsége annak, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy éve fogamzásgátlót szedek egy darabot sem hagytam ki még soha és eddig még rendszeresen megjött a menstruációm a gyógyszer szünet alatt. A mostani levelemből van meg hátra 8db. Harmadik napja tapasztalok visszatérő hànyingert. Hànyni nem hànytam de sűrűn émelygek. Tesztet fogok venni amint tudok de addig valaki valami véleményt esetleg tudna mondani? Teherbe eshettem?

2015. jan. 21. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:

50% vagy igen, vagy nem

B verzio: elrontottad a gyomrod, de tudom, fog.gatlo mellett ezelkepzelhetetlen...

2015. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A primitív buta emberek kíméljenek legyenek szìvesek! Feltettem egy kérdést ha normalisan nem tudsz rá választani akkor szevasz! Nektek hogy esne ha a kérdésetekre ennyire bután vàlaszolnàbak?
2015. jan. 21. 22:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mit gondoltál, egy egész nőgyógyász team áll itt készen lesni a kérdéseket Czeizel Endrével az élen? :D
2015. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nulla az esélye annak, hogy terhes legyél. Vegyél holnap Daedalont és B6-vitamint, szerintem pszichésen van hányingered. Tesztet venni csak akkor érdemes, ha már 5 napja késik. Neked még 8 napod van a vérzésig. Ne stresszelj már most ezen.
2015. jan. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! :)
2015. jan. 21. 22:52
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én értem, hogy normális választ vársz, de igazándiból erre nem lehet mit mondani, csak amit magadtól is tudsz. Ha nemi életet élsz, akkor lehetsz terhes! Egyik fogamzásgátló sem 100% biztonságos. A gyógyszer hatékonyságát befolyásolhatja másik gyógyszer, betegség (hányás, hasmenés). Ha rendesen szedted, nem volt semmi különös tényező, akkor az a valószínűbb, hogy valami vírust, vagy gyomorrontást szedtél össze. Majd a teszt vagy a doki megmondja. De meg merem kockáztatni, hogy itt egyikőnknek sincs uh szeme, hogy beléd lásson
2015. jan. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kérdező nem hányt, és a vérzése sem késik. Oké, hogy hülye kérdésre hülye válasz, de azért nem kell a frászt hozni rá.
2015. jan. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az émelygés, hányinger ezer meg egy betegségnek lehet a tünete, miért gondolod hogy pont terhesség miatt van?
2015. jan. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gondolom azért merült fel benne ez a kérdés mert egyre többet lehet hallani és itt fent is olvasni,hogy bogyó mellett terhes maradt az ember lánya.Úgyhogy szerintem nem alaptalanul vannak kételyei a kérdezőnek.Nekem pl. tavaly 4 ismerősömnél született bogyós baba és 2-nél spirálos úgyhogy bármi megtörténhet.


De,hogy a kérdésre is válaszoljak.Igen lehetséges habár a hányingert és az émelygést korainak tartom mert ha teherbe is estél volna akkor is kb még csak vándorol a megtermékenyített petesejt.Ha nem jön meg a közti vérzésed akkor csinálj tesztet addig felesleges mert nem fogja úgyse kimutatni.Ha lehet írd meg légyszi mi lett a vége!

Sok sikert!

2015. jan. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 8 évig szedtem tablettát. Nem lettem terhes. Aki az én környezetemben terhes lett tabletta mellett, az antibiotikumot szedett hozzá úgy, hogy nem tájékoztatta a háziorvosát, hogy fogamzásgátlót szed. Szerintem a tabletta tejesen megbízható, ha az ember lánya elolvassa a betegtájékoztatót és az abban leírtakat alkalmazza. Érdemes egy extra levél gyógyszert félretenni, hogy ha valakinek hasmenése van, vagy hány, akkor abból tudja pótolni a kiesett tablettát. Tehát ne az legyen, hogy akkor mész el felíratni, amikor már elfogyott, mert az is előfordulhat, hogy épp nincs a patikában. Én jártam így anno.


Anyukám pedig kb. 30 évig használt spirált és ő sem lett terhes.


Kérdező, az esetleges terhesség miatt csak akkor aggódj, ha kimarad a vérzésed és nem jön meg több napig. Akkor kell csak tesztet venni, ill. orvoshoz fordulni. Ha egy napot is késik, még terhesen is hiába vennél tesztet, mert nem fogja kimutatni.

2015. jan. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!