Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt? Hogyan kell alkalma...

Ovu teszt? Hogyan kell alkalmazni? Milyen a pozi ovuteszt?

Figyelt kérdés

Kinek vált be? Mesélnétek róla? Én most fogom mégcsak először használni de semmit nem tudok róla

Köszii


2015. jan. 23. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:

peteérést lehet vele belőni. megveszed mondjuk vaterán, egyből vehetsz 50 darabot, és mindennap délután ugyanakkor tesztelsz, mint egy terhességi teszttel. amikor a legerősebb a második csík, akkor van p.é.

nekem jelezte, teszteltem utána is, de mint kiderült, hiába, mert terhes voltam :D szóval nem tudom pontosan, bevált-e, mert nem emiatt szeretkeztünk akkor, utána csináltam az elsőt.

próbát megér, nem nagy összeg.

2015. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
[link] ezt ajánlották.remélem sikerrel járunk mi is :)
2015. jan. 23. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:
A pg- t sokan lehúzzák, de szerintem nagyon jó. Jobban tetszik nekem, mint a pisilős tesztek. 1x kell megvenni. Nekem eddig jól mutatott. Egy nap többször nézem ovu környèkèn. Ugyan igényel egy kis gyakorlatot, de ha belejössz szeretni fogod. :-)
2015. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok, szerintem sincs azzal se gond, csak én a pisilőset próbáltam eddig
2015. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt a PG53-at szerintem felejtsd el.A mártogatós teszt sokkal jobb.fastestről szoktam rendelni én pl. 5000 ft körül szokott lenni a 30 ovuteszt és a 15 10-es terhestesz de ebből kb. 1500 a postaköltség.


Mivel Te még nem használtál tesztet így Neked a vérzés utáni első nap ajánlatos elkezdened és az első pozi utáni negatív napon abbahagyni.Mielőtt csinálod a tesztet előtte 2 órával már nem szabad inni és pisilni menni és mindig délután kell csinálni.Én úgy szoktam,hogy 3/4 4-kor iszok egy nagy pohár vizet majd 4-kor elmegyek pisilni és 6-ig nem iszok és nem megyek el wc-re sem.6-kor teszt és értékelem.Akkor pozitív amikor a 2.csík ugyan olyan erős vagy erősebb mint a control csík.

Sok sikert és mielőbbi babásodást!

2015. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
huh... nem gondoltam hogy így kell hogy nem lehet inni meg tsai de persze mindent a célért :) mensi utáni 3ik napon vagyok ma.gáz ha most kezdem majd?még konkrétan nem tudom melyikkel csinálom majd
2015. jan. 24. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!