Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így kell ennek kinéznie?...

Így kell ennek kinéznie? Hőgörbe! Tapasztaltak megnéznétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Ebben a hónapban kezdtem hőmérőzni,mert spontán több mint 1éve nem jön a baba.:( Pajzsmirigy alulműkődésem van,de szedem a gyógyszert.Az ovu tesztem nem volt olyan nagykönyv szerint pozi 24.-én,de csak ici picit volt világosabb mint a kontroll.Előtte és utána napokon is több árnyalattal halványabb.A hő alapján is ott volt a p-m sztem.Ti mit gondoltok? [link]

2015. jan. 28. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak tapasztaltabbak tőlem, de én úgy tudom csak a saját görbéid összehasonlítása adhat valami támpontot. Mindenkinek másként alakul a hőmérséklete, biztosan van hasonló hőgörbéjű nő, de én nem venném 100%ra azt, hogy másnak ilyen a görbéje vagy sem. Szóval még legalább 2-3hónapig mérd és abból tudsz levonni számodra hasznos következtetést. Drukkolok neked és kitartást! :)
2015. jan. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem emelkedik a hőd és az időzítés teljesen jó.


[link]

Nálunk ilyen most a 2. gyereknél a görbe.

2015. jan. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Némi támpontot adhat csak mert nem egy időpontban méred,de ahhoz képest biztató :)
2015. jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a drukkot! Kedves első! Azt tudom én is,hogy több hónap adhat támpontot stb,arra gondoltam most elsősorban,hogy egy normál cikuls alatt így kell e kinézni a hő mozgàsának.(ha nincs hormon probléma és van peteérés ...) mert sajna össze vissza lehet olvasni mindent.Második,gratulálok a babához!! :) Köszi a linket!! Igen,sajna nem tudtam egy időpontban mérni most,de a kövi hónap már jobb lesz.Plusz ott a ciklus elején ahol magas volt a hőm aznap volt lázam is késöbb meg hasmenésem,úh az sem mérvadó.
2015. jan. 28. 09:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez eddig egy teljesen jó görbe... Az én orvosom azt mondja, nem az a lényeg, hogy hány óra hány perckor mérem a hőt, hanem hogy az azt megelőző alvás 4-6 óra legyen minimum. Én hiszek neki... Több hónapnyi hőmérőzés is teljesen korrekt képet adott a ciklusomról, pedig én sem tudtam minden reggel pont f7-kor vagy 6kor mérni. Sok sikert!
2015. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Eddig jó.

A következő cikluban próbáld egy időben mérni, max +/- fél óra.

A Letroxot ugye mindennap szeded? Van ahol nem jelölted ;)

Sok sikert!

2015. jan. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen,minden nap szedem a letroxot,csak a jelölés véletlen kimaradt
2015. jan. 29. 14:35
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Úgy néz ki hogyha minden jól megy nem lesz kövi ciklus! :D 2napja pozikat tesztelek!:)))
2015. febr. 9. 15:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Gratulalok! :)

#6-os voltam

2015. febr. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!