Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 31. napon barnázás,2 napig...

31. napon barnázás,2 napig tartó minimális vérzés, majd negatív teszt?!

Figyelt kérdés

31. napon, 4 nap késéssel "jött meg",(már azt hittem nem is fog) de nem mondanám igazán menstruációnak, mert volt pici barnázgatás, pici vérzés, majd megint barnázás, aztán 2 nap múlva semmi. Mindig 27 napos ciklusaim vannak. Szeretnénk babát, és már előtte is gyanakodtam mert voltak tüneteim. Puffadás, reggeli hányinger.

Nemvárt napján teszteltem egy negatívat. Ma ismét teszteltem, de negatív, a barnázásnak 2 napja lett vége, gondoltam már ellövök egy tesztet.

Reménykedjek még? Menjek nőgyógyászhoz? Vagy tuti nincs baba? Esküszöm tanácstalan vagyok.

Írjon valaki akinek esetleg volt hasonló tapasztalat!!!


2015. jan. 28. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
mennyire barnaztal ?? kb mennyi volt ?
2015. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tisztasàgi betéttel àtvészeltem , minimàlis barnàzàs, aztàn 1 eü betét kellett egy kevés vérzéshez, majd megint pici barna és ennyi volt.
2015. jan. 28. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
ertem ,en is most kezdek latni valamit de mi babat tervezunk es remelem nem jon meg nekem
2015. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a középsőmnél volt ilyen. Rövid ciklusaim vannak, 26 naposak, a 23. napon barnáztam 2 napig. Aztán elmúlt, nem is értettem, sosem volt ilyen. Nem foglalkoztam vele, mert nem is gondoltam babára, de utána kezdtem émelyegni, egyre jobban fájtak a melleim. A 38. napon teszteltem csak, de olyan erős pozitív volt már, hogy már pisilés közben látszott. Azóta 4 éves, és nekem is csak egyszer fordult elő, hogy barnáztam beágyazódásnál.
2015. jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!