Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi értelme van az ovu tesztnek?

Mi értelme van az ovu tesztnek?

Figyelt kérdés
Hőt nem tudok mérni, össze-vissza van az időbeosztásom, de ha kétnaponta együtt vagyunk, akkor mi értelme lenne tudnom, mikor van ovum? Barátnőm javasolta, hogy ovu teszteljek, de nem látom értelmét. Van olyan tipp, ami ovu teszttel kombinálva növeli az esélyt? Nem értem a logikát ebben.
2015. jan. 29. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt látod èn se értem! Vki megválaszolhatná :)
2015. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne így legyen,de kiderülhet az is hogy nincs ovulációd.

Van hogy semmi nem jelzi és mégsincs peteérés.

Én sem egy időpontban mérem de valamilyen útmutatást akkor is ad a hőgörbe.

2015. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annak letesztelésére, hogy van-e egyáltalán ovulációd. De egyébként rendszeres együttlétnél ilyen értelemben felesleges, igen.
2015. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Van ovum. Orvos laboreredmények alapján állapította meg, három havonta járok kontrollra (kezelt PCOS miatt). Rendszeres ciklusom van, 28 napos. A labor pedig papírforma.
2015. jan. 29. 17:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ebben az esetben tényleg felesleges.
2015. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy neki az ovu teszt segített, ezért ajánlja. Ezért nem értettem, hogy miben segítség az? Azt hittem, valami taktikázás lehet vele, hogy csak akkor vannak együtt, amikor az pozitív, de akkor mondjuk többször egymás után, nem tudom. De ezek szerint nem. Annyira nem vagyunk közeliek, hogy ilyesmire rákérdezzek, ő lazább, de én nem tudok ilyet kérdezni tőle, gondoltam, itt majd meséltek.
2015. jan. 29. 17:05
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, amikor már 8 hónapja próbálkoztunk (és ez már két vetélés után volt, tehát a 8hó tulképpen 1,5 év), akkor már elég gépiessé vált a szex 2 naponta... igazi gyerekcsinálós kötelező program lett... Szóval nekünk azért is jó volt, mert a hónap többi részében "szerettük" egymást amikor jólesett, megkívántuk... Középidőben már az lh teszt segített, hogy akkor mindenképpen... Az én orvosom azt is ajánlotta, hogy várható ovu elött kicsi önmegtartóztatás, csak, hogy frissek legyenek a katonák... És igen, sztem ott van egy kis taktikázás is, mert pozitív napon, és első negatív napon is ajánlják a dokik olyankor az együttlétet. Ezzel párhuzamosan nekem a hőgörbe is segített, mert abból tudtam meg, hogy nem is 14. napon, hanem minden ciklus 16. napján van az ovum. Nekem az is hasznos volt. Remélem, tudtam segíteni.
2015. jan. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!