Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel tesztem negativ lett...

Gabriel tesztem negativ lett ma. Februar 4 kellene megjonie. Ez mar biztos hogy negativ ugye?

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
felesleges a nemvárt előtt tesztelni.majd feb4 után ha nem jön meg akkor csináld a tesztet
2015. jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon hamar teszteltél, majd február 05-én bőven ráérsz, (feltéve ha minden ciklusod ugyanannyi napos)
2015. jan. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem biztos. Előttem leírták, miért.
2015. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagyon korán teszteltél.
2015. jan. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor semmi értelme tesztelni. Majd kb. február 5-6 körül érdemes.
2015. jan. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Most komoly ennyi ésszel h lehet gyereket vállalni??!! Rajta van a használati útmutatón mikor érdemes csinálni. És hát aki járt biosz órára tudja h mi lehet a terhesség legfőbb jele ha kimarad a mensi...

Aki agyon trszteli magát legalább ne írna ki baromságokat, nem értem miért nem ellenőriznek mindent kérdést.

2015. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Ez csak provokáció, ugye? Mert nem hiszem el, hogy ennyi agyatlan nő van...miért nem teszteltél aktus után rögtön?
2015. jan. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Kedves #6-os! Felhívnám a figyelmedet, hogy az érzékeny tesztek használati utasításában bizony benne van, hogy már a mensi előtt 3-4 nappal is meg lehet próbálni a tesztet. Az enyémbe is benne volt, és én mensi előtt teszteltem pozitívat.
2015. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Benne van hogy lehet előbb tesztelni DE nem érdemes,lehet hogy akinek már előtte pozitív annak előbb volt a peteérése,akinek középidő után annak felesleges tesztelni.

Még a nemvárt napján is lehet negatív attól még lehet h baba van.Mindenki szervezet másképp működik.

2015. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Értem én, hogy teszteljen mindenki a kimarad vérzés UTÁN, de nekem pl. a Gabriel teszt mind a két gyerekemnél már a 10. (első gyerek) - 12. (második gyerek) dpo-n halvány pozitívat mutatott.

Ráadásul a ciklusaim egyik gyereknél sem követték a papírformát, miszerint a "tökéletes nő" 28 napra menstruál.

2015. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!