Vajon lekestük?

Figyelt kérdés
Dec 23.an volt egy spontan vetelesem 215os HCG azt mondta a doki kemiai terhesseg volt. Megjott rendesen 27 napra. Allitolag ma van peteeresem. Eddig mindig ereztem altalaban jobb oldalon es eleg erosen. Most viszont semmi...tegnap bele szurt picit de ennyi volt jobb es bal oldalon is. Csutortokon voltunk egyutt ha ma van peteeresen akkor lekestuk? Vagy ebbol osszejohet még? Folyasom se igazan van. Olvastam hogy valaki veteles , szules utan nem erezte mar a peteerest vagy ep elkezdte erezni...nem tudom mi lehet az oka h nem erzem kicsit megremiszt h lehet nem lesz vagy hasonlo..valaki esetleg volt igy?
2015. febr. 1. 10:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!