Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 57. napon vagyok. Vannak fura...

57. napon vagyok. Vannak fura tüneteim. Nem pontos a menszeszem, volt már hosszabb ciklusom is. Terhesség lehet? A többi lent.

Figyelt kérdés
Az utolsó menszeszem 42 napra jött meg.Eddig egyszer volt kb 50napos és egyszer 57napos,amúgy 33-35 napos szokott lenni. Kb 1 hete naponta hányingerem van,enni alig tudok,tegnap feltűnt,hogy a sport melltartó kicsi lett és érzékeny a mellbimbóm,néha viszket és szurkál is a mellem. És pár napja fehér,szagtalan folyásom van. Sok volt az idegeskedés mostanában,külföldre költöztünk 4 hete,eddig erre fogtam a késést. Holnap megéri venni egy tesztet?

2015. febr. 1. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz találgatni, akkor igen, vegyèl tesztet.
2015. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak azért is nem gondolkoztam ennyire,mert jó ideje nem védekezünk(igaz,nem is próbálkoztunk,mint a kislányunknál)és ha késett is,mindig megjött. Meg mindig úgy is érzem,hogy mindjárt megjön.
2015. febr. 1. 22:06
 3/10 anonim ***** válasza:
A folyásra ne alapoz nekem ezelőtti honapba viz szerü folyásom volt megjött ebbe a honapba krémes feher folyasom volt es megjött vegyel tesztet
2015. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok drukkolok neked
2015. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

42 napos ciklusnál nincs peteérés.

Tehát ha terhes vagy, akkor 40 napnál rövidebb volt a ciklusod, és akkor már a legrosszabb esetben is DPO 21. napon vagy. Simán tesztelhetsz.

2015. febr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
DPO 31. napon* bocsi, elírtam.
2015. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Leginkább ezt a hányingert nem tudom hova tenni.. Veszek tesztet.
2015. febr. 1. 23:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves keredő nos nos????kettő csikos? Drukkolok
2015. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos negatív. Igaz,mivel nem magyar volt a leírás,benéztem az időt és 10 mp helyett majdnem 2 percig tartottam a pohárba,mire rájöttem,hogy 5 perc után olvasható le az eredmény és nem addig kell belemártani.. De nem hiszem, hogy ez befolyásolja az eredményt.
2015. febr. 2. 23:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Nah?
2015. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!