Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek e? gumiva...

Terhes lehetek e? gumiva csináltuk, kis idő múlva szájjal elégítettem ki, ezután gumi nélkül rakta be, de csak kint ment el. Ovis nap után két nappal voltunk együtt.

Figyelt kérdés
Nem kell az utálkozók kommentje, már terveztünk a férjemmel pocaklakót :) de még nem most, csak gondoltam rákérdezek, mert 1 hét múlva kellene megjönnie, csak nem bírom a tudatlanságot :) még egyenlőre nem szeretnénk babát, de gondolkoztunk már rajta. 29/L

2015. febr. 2. 16:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Minek használtok gumit, ha aztán utána anélkül teszi be, miután elment, tele spermával? Nem értem a gumi funkcióját.
2015. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
mert először védekeztünk, ezután elfogyott a gumi, de még szerettünk volna mindketten, és a férfinak csak jobb anélkül. de megkértem a kedves válaszolókat, hogy nem érdekel az utálkozó komment
2015. febr. 2. 16:54
 3/32 anonim ***** válasza:

Nem utálkoztam. Csak nem értettem, minek a gumi, ha aztán védekezés nélkül vagytok együtt és tulajdonképpen már tervezitek a babát. Beszéljétek át ezt a védekezés dolgot, mert szerintem eléggé felesleges, ha már így kockáztattok, akarjátok mindketten, nem?


Esélyed meg annyi, mint minden megszakított közösülés után, pearl index 35.

2015. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes. De nem biztos, hogy az vagy.

Na, most "tudatosabb" lettél?


Ha nem akartok gyereket, és nincs gumi, akkor ne szexeljetek. Vagy szedjél tablettát, használj hüvelygyűrűt... stb.

2015. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
50-50% szóval akár lehetsz terhes is.
2015. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
hmm... :( akkor majd kiderül a hétvégén, még nem szeretnék, mivel nagy utazás előtt állunk, de meglátjuk :)
2015. febr. 2. 17:03
 7/32 A kérdező kommentje:
szóval, ha miután letörölte, és le is szoptam(csúnyán kifejezve) ezután nem ment el bennem, így is lehetek?
2015. febr. 2. 17:13
 8/32 anonim ***** válasza:
El nem hiszem hogy 29 éves vagy
2015. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

1986.02.06-án születtem nagyokos.

De elmehetsz innen, mert senki nem kíváncsi a hülyeségedre

2015. febr. 2. 17:51
 10/32 anonim ***** válasza:

" , csak nem bírom a tudatlanságot"


Na, látod azt én sem!

Ha berakta gumi nélkül, lehetsz terhes!

Kicsit olvasgass még a témában...

2015. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!