Reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Voltam ma nőgyógyásznál, mert 1 éve hagytam abba a fogamzásgátlót, és azóta nem estem teherbe. Csináltak 2-3 hónapja vérvételt, minden rendben volt, csak a progeszteronom volt alacsony. Elkezdtem Inofolicot inni, napi 2 tasakkal, 2 hónapig ittam. Azóta 1x jött meg, december 1-én. Voltam 1 hónapja kontrollon, akkor nem látott semmi különöset, ma pedig látott a méhnyálkahártyán egy pici kis fekete pontot, amire azt mondta, hogy lehet, hogy petezsák, de lehet, hogy csak egy kis értágulat, ha nem jön meg 2 héten belül, akkor visszamegyek, és meglátjuk mi lesz belőle, ha nem baba, akkor Clostylbegyt-et fogok szedni.


Szerintetek reménykedhetek, hogy baba? Mikor teszteljek? Tegnap esti negatív lett.



2015. febr. 4. 13:49
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azt szeretném még kérdezni, hogy van valami, amivel segíthetem a megtapadást, vagy jót tesz? E vitamin? mit szedjek? Szedek 2000 mg C-vitamint naponta, meg multivitamint is, Eurovit Multilongból 1-et naponta. Ha kiderül, hogy tényleg baba, akkor váltok Femibionra. De addig is valami? Tea esetleg?
2015. febr. 4. 13:53
 2/18 anonim ***** válasza:
Én 4+4-en mentem dokihoz, még csak felritkulást látott. Utro-ért mentem. Nekem akkor már nagyon határozott pozi tesztem volt...
2015. febr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

[link]


Egy ilyesmi volt egyébként.

2015. febr. 4. 14:07
 4/18 anonim ***** válasza:
En ugy tudom, hogy a Femibiont mar akar terhesseg elött is szedheted. Nezz utana. Az megiscsak celzottan tartalmazza a terhesvitaminokat.
2015. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Holnap reggel egy teszt. Akar Clear blue digital. Pontos teszt.
2015. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Es igen, reggeli tesztet javaslok. Abban van a legtöbb hcg.
2015. febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Katoonene ***** válasza:
Szerintem baba, szurkolok neked :) szedj Magne b6-ot az ellazítja a méhet jót tesz :) Nekem 4 hetesen csak egy icipici pötty volt amire a doki azt mondta ez bármi lehet. 16+5hkm
2015. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Na? teszteltel kedves kerdezö?
2015. febr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ma vettem 4 db tesztet, de még nem teszteltem, majd pár nap múlva. De mindenképp beszámolok. :)
2015. febr. 5. 18:12
 10/18 anonim ***** válasza:
Kivancsi vagyok, irj majd! :)
2015. febr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!