Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, hogy tereljem el a...

Lányok, hogy tereljem el a gondolataimat?

Figyelt kérdés

1,5 év sikertelen próbálkozás után, majd műtétet követően ismét próbálkozhatunk a babával.

Hogy tereljem el a gondolataimat, hogy ne akarjam görcsösen.

Hisz a sok próbálkozás alkalmával már nem akartam görcsösen, de így hogy ismét felcsillant a remény másra sem tudok gondolni...


2010. febr. 10. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tereltem el, hogy feladtam, és összejött. :)
2010. febr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, ez nehéz dolog én is így voltam. Mondjuk nálunk csak fél évig nem jött össze, de nagyon rossz volt már minden hónapban, amikor "már megint megjött". 4. sikertelen próbálkozás miatt felszedtem 6kg-t, annyira kikészültem lelkileg és az evésbe menekültem. Aztán meg amiatt voltam, ki, hogy sokat híztam és hogy nem így kéne kezdeni a babavállalást. Ezért elkezdtem tornázni és egészségesen, ésszel diétázni. Épp hogy lement 4 kg, már sikerült is a baba. Nekem így sikerült elterelni a figyelmet. Keress valami más célt te is, hátha csak ez az oka. Amúgy kivizsgáltattátok magatokat mindketten, nem lehet, hogy nálatok más oka van, hogy nem jön össze a baba?
2010. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem attól nem sikerül a baba, hogy nagyon akarod. Bizonyára volt valami gond, hiszen ezért volt a mütét is, ugye? Természetes, hogy most akarod megint a babát, szerintem ezzel semmi baj nincs. Furcsa is lenne, ha másképp lenne. Szerintem próbálj mindent megtenni a sikerért. Pl. van egy könyv is a témában: [link]
2010. febr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!