Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen ez a spermaeredmény?

Milyen ez a spermaeredmény?

Figyelt kérdés

Voltunk spermavizsgálaton,de a dokihoz majd csak pénteken tudom elvinni az eredményt. Jo lett?Minden érdekel.köszi

Sejtszám 150mill/ml

Mozgás 50%aktiv

Alak 70% kóros

Ph:8

18-20fvs.látoterenként

3ml szokvány szinü ondo


2010. febr. 10. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok benne a kóros alak, egyébként a szám a OK. Fvs. nem kellene bele egy se.
2010. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha 70% kóros, akkor 30% nem kóros, ez 45 millió egészséges hímivarsejtet jelent mililiterenként.


Összehasonlításképp: ma az átlag férfinak 30 millió hímivarsejtje van összesen...

2010. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen de akkor ezzel most "lehet Babát" gyártani??
2010. febr. 10. 15:47
 4/8 A kérdező kommentje:
Szoval egézséges a párom spermája?
2010. febr. 10. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok andrológus, csak laikus, de ha ezt látnám, én nem lennék ettől elkeseredve. Persze majd a szakértő mondja meg, mi a helyzet.


Addig is legyetek együtt bátran, ha erre gondoltál. :-)

2010. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: félreértés ne essék, mi is örülnénk ilyen eredménynek. Vsz van benne vmi baci, azt kell kikezelni antibiotikummal, utána lehet próbálkozni. Nem jön a baba, vagy miért csináltattátok meg?
2010. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Két éve probálkozunk:(
2010. febr. 10. 16:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj nem vagyok elkeseredve,csak szeretném ha jo lenne.Azt miböl gondolod hogy van benne baci?Leoltás nem volt,vagy attol ezen az eredményen látszik?Ha a nögyogyászomnak is elviszem az eredményt ö is tud rá mondani valamit?Köszi
2010. febr. 10. 16:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!